Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Έρωτας !!!

Miroku MK38 Sporter Grade 5 Teague

MK38-SPORTER-TEAGUE-GRADE5-12-M-1.png
 
Άρη το browning αυτό είναι το prestige και όντως είναι πιο ακριβό γιατί είναι ανώτερης βαθμίδας επεξεργασίας
το grade 5 όπως το miroku σε μια διαφήμιση του 2016 σε μεταχειρισμένο αλλά βγαίνει συμπέρασμα από την τιμή ότι είναι κοντά με το miroku
https://www.guntrader.uk/guns/shotguns/browning/over-under/12-gauge/b525-grade-5-161024155403002
 
https://www.guntrader.uk/guns/shotguns/browning/over-under/12-gauge/b325-grade-5-181220155820004
εγώ θα προτιμουσα αυτό.
σε 76 cm ισως το ποιο καλοζυγισμένο citory που έχει βγεί. και πανέμορφο!!!
ναι αυτό ίσως σε ποιότητα να είναι καλύτερο και των 2 παραπάνω
το 325 παλιότερο και καλύτερο .shake hands.
κι εγώ αυτό θα διάλεγα αν είχα την δυνατότητα η σε 71 η σε 76 :)
 
ωραίο σίγουρα γείτονα και το γουστάρω πάαααρα πολύ,αλλά τι παραπάνω έχει απο το 525 sporter;;;;;; :)
Από το 525 sporter έχει καλύτερα ξύλα και πλουσιότερο σκάλισμα, καθώς και επιπλέον έσω έξω τσόκ teague. Δεν ξέρω όμως τι κώνο έχει κ δεν ξέρω αν βλητικά μπορεί να υπερέχει το 525 sporter. Εγώ σαν κάτοχος 525 sporter το οποίο έχω ρίξει και αγωνιστικά μπορώ να πώ ότι είναι ένα όπλο με εξαιρετικό value for money και πολύ καλό βλητικά ( το μοντέλο με διευρυμένο αυλό και κάνες vector pro), ειδικά το sporter one βελτιωμένο και εργονομικά με καλύτερο ζύγισμά λόγω των πιο ελαφριών κανών, επιπλέον πολύ καλό το πέλμα inflex της browning.
 
Επειδή μέσα στο χρόνο επίκειται γάμος, τα πεθερικά μου θα μου κάνουν δώρο προσωπικό ,όπλο. Ηδη εχω το 690 με 71 εκ την xlr5 που έχω πλεον δανείσει στον πατέρα μου και την 303 όλες με 71 εκ κάνη. Το ποσό θα είναι 1500 ευρω. Κυνηγια τρυγόνια ορτυκια τσίχλες και καμιά φάσσα. Από χαρακτηριστικά μου αρέσει η a400 lite η πλαστική ( λέω να πάρω κι ένα πλαστικο), ποια η γνώμη σας για το όπλο, τι μήκος καννης προτείνετε και αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο όπλο ( εκτός maxus γιατί την είχα).
 
Επειδή μέσα στο χρόνο επίκειται γάμος, τα πεθερικά μου θα μου κάνουν δώρο προσωπικό ,όπλο. Ηδη εχω το 690 με 71 εκ την xlr5 που έχω πλεον δανείσει στον πατέρα μου και την 303 όλες με 71 εκ κάνη. Το ποσό θα είναι 1500 ευρω. Κυνηγια τρυγόνια ορτυκια τσίχλες και καμιά φάσσα. Από χαρακτηριστικά μου αρέσει η a400 lite η πλαστική ( λέω να πάρω κι ένα πλαστικο), ποια η γνώμη σας για το όπλο, τι μήκος καννης προτείνετε και αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο όπλο ( εκτός maxus γιατί την είχα).
Η ώρα η καλή φίλε . Εμένα μου άρεσε γιατί την πήρε φίλος πρόσφατα. Δεν την ερηξα βέβαια.καλοζυγισμενη και ωραία πλαστικά μέρη. Για μένα είναι ακριβή πάντως και το ιου ιου ιου ιου στη λαβή πως λέγετε δεν μου άρεσε καθόλου! Η upland ποτέ φτάνει; Γιατί δε βλέπεις εκείνη;
 
Η ώρα η καλή φίλε . Εμένα μου άρεσε γιατί την πήρε φίλος πρόσφατα. Δεν την ερηξα βέβαια.καλοζυγισμενη και ωραία πλαστικά μέρη. Για μένα είναι ακριβή πάντως και το ιου ιου ιου ιου στη λαβή πως λέγετε δεν μου άρεσε καθόλου! Η upland ποτέ φτάνει; Γιατί δε βλέπεις εκείνη;
Δεν έχω ιδέα για το πότε θα έρθει και αν... Τι σε χάλασε στη λαβη;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top