Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Αμά έχουμε φραγγα ας χαλανε και ας περνουμε άλλο κάθε χρονο εμένα δε με χαλάει καθολου να τις περασω όλες!!!
Συμφωνώ σε όλα, εκτός από το ''ας χαλάνε'' γιατί όταν χαλάσουν θα σου χαλάσουν ίσως ένα καλό κυνήγι και αυτό δεν αναπληρώνεται, φαντάσου να πέσεις σε ένα καλό πέρασμα, που το περιμένουμε όλοι πως και πως, και να μην σου τουφεκάει:eek:...μεγάλη πίκρα...:mad:
Εγώ δεν φεύγω ποτέ για σοβαρό κυνήγι χωρίς δεύτερο όπλο:cool:
 
Συμφωνώ σε όλα, εκτός από το ''ας χαλάνε'' γιατί όταν χαλάσουν θα σου χαλάσουν ίσως ένα καλό κυνήγι και αυτό δεν αναπληρώνεται, φαντάσου να πέσεις σε ένα καλό πέρασμα, που το περιμένουμε όλοι πως και πως, και να μην σου τουφεκάει:eek:...μεγάλη πίκρα...:mad:
Εγώ δεν φεύγω ποτέ για σοβαρό κυνήγι χωρίς δεύτερο όπλο:cool:
Μετά το περας της σεζόν να χαλάει
 
κοιτά αν πας κάθε μέρα δεν κουβαλας δεύτερο και αν είναι να φας νειλα και δεύτερο να έχεις κάτι άλλο θα σου κανει τη χαλαστρα μαλακές να θέλεις στα καλά μεροι υπαρχουν πολλοι με κυάλια κτλ
Δυστυχώς εμείς εδώ οι περισσότεροι, δεν έχουμε τη δική σας τύχη να μπορούμε να πάμε κάθε μέρα... :(
 
Δυστυχώς εμείς εδώ οι περισσότεροι, δεν έχουμε τη δική σας τύχη να μπορούμε να πάμε κάθε μέρα... :(
Ναι φιλέ δε το ειπα με κακία απλα όταν πας καπου μακρυά επθβαλετε το δεύτερο οπλο η καλυτερα ένα ζευγάρι boss
 
Αλλοίμονο, ούτε εγώ το πήρα έτσι! Απλά είπα τον πόνο μου (με λίγη ζήλεια .big smile. )
Ε καλά μη νομιζεις ότι κάθε μέρα γίνετε και κάτι το μονο σηγουρο είναι τα έξοδα ασε δύσκολα να κατσω σπότι ειμε και απο χωριό και τα τσιμεντα με πνιγουν οποτε μπορείτε ελατε κατά δω ευχαριστως να σας κάνω μια ξεναγηση στα κυνηγοτοπια
 
Ε καλά μη νομιζεις ότι κάθε μέρα γίνετε και κάτι το μονο σηγουρο είναι τα έξοδα ασε δύσκολα να κατσω σπότι ειμε και απο χωριό και τα τσιμεντα με πνιγουν οποτε μπορείτε ελατε κατά δω ευχαριστως να σας κάνω μια ξεναγηση στα κυνηγοτοπια
.shake hands.
.shake hands.
 
Τέλη εσένα όχι όμως εκτός και αν με παρεις στα παπια θα σου πω καπιες λεπτομεριες γ το μέρος να μου πεις που είναι γτ καποιοι βρήκαν πόλα εκει στη χρυσούπολη
Τα έχεις βάλει μαζί μου έτσι χαχαχα εγώ σε είπα έναρξη τώρα τρυγόνια εκεί που σε είπα έχει μερικά σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες κοντά στα 300 χεχε :cool: :D .sarcastic.
 
Τέλη εσένα όχι όμως εκτός και αν με παρεις στα παπια θα σου πω καπιες λεπτομεριες γ το μέρος να μου πεις που είναι γτ καποιοι βρήκαν πόλα εκει στη χρυσούπολη
Εγώ που μίλησα με μερικούς φίλους που κυνηγανε κατά εκεί δεν έχει και παρά πολλά και κατά εκεί δεν έχω πάει αν και με έχουν πει πολλές φορές φέτος όμως θα πάω λόγο ότι θα έχω λίγο χρόνο τον χειμώνα!!!!
 
Εγώ που μίλησα με μερικούς φίλους που κυνηγανε κατά εκεί δεν έχει και παρά πολλά και κατά εκεί δεν έχω πάει αν και με έχουν πει πολλές φορές φέτος όμως θα πάω λόγο ότι θα έχω λίγο χρόνο τον χειμώνα!!!!
Καποιοι τα ταιζουν και τ μαζεψανε ακουσα
 
Ερχομαι να σε παρω τα ξημερώματα κυριακής
Έχω κανονίσει αν σε βγάλει όμως κατά εκεί ο δρόμο σου θα σε πω που να πας να στηθείς!!!!
Καποιοι τα ταιζουν και τ μαζεψανε ακουσα
Δεν γνωρίζω να σου πω αλλά δεν το θεωρώ απίθανο να τα μάζεψε κάποια παρέα πολύ ταιζουν αλλά δεν θα πάνε σε όλους έχει και αυτό την μαστοριά του χεχε .sarcastic.
 
Έχω κανονίσει αν σε βγάλει όμως κατά εκεί ο δρόμο σου θα σε πω που να πας να στηθείς!!!!

Δεν γνωρίζω να σου πω αλλά δεν το θεωρώ απίθανο να τα μάζεψε κάποια παρέα πολύ ταιζουν αλλά δεν θα πάνε σε όλους έχει και αυτό την μαστοριά του χεχε .sarcastic.
Ταίζουν τα τρυγόνια για να πάνε στην έναρξη και να τα μπουμπουνίσουν ;
 
Ταίζουν τα τρυγόνια για να πάνε στην έναρξη και να τα μπουμπουνίσουν ;
Τα υδρόβια φίλε μου.....
Για τα τρυγόνια αναφέρω απλά ότι αν έρθει εκεί να με πάρει τηλ να του πω που να πάει να κάτσει σαν την παλάμη μου τα ξέρω τα μέρη εκεί χαχα
topic.topic.topic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top