Σημαδεύοντας την επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ξερεις τι ειχε πει καποτε ο Μποδοσακης... "Αν εγω και ο υπάλληλος μου ψηφιζουμε το ίδιο κόμμα, καποιος απο τους δυο μας ειναι ηλιθιος, κι εγω εχω αποδείξει οτι δεν είμαι ".
Ειναι τοσο απλο...αν ο καθενας μας πηγαινε και ψηφιζε εχοντας υποψιν του αυτη την τοσο απλη σκεψη πιστευω οτι το εκλογικο αποτελεσμα θα ηταν τελειως διαφορετικο...
Και να θυμαστε οποιος ελεγχει το "κουτι" ελεγχει τη μαζα...
 
Ποιο ειναι το πρόβλημα με τους Εβραίους;;;;
Τί εννοείς ποιο είναι το πρόβλημα με τους Εβραίους; Ο κυριος που τα εγραψε αυτα ειναι πολυ πατριώτης. Μολις βγουν οι πατριώτες φιλοι του απο τη φυλακη θα δεις χαρες και πανηγύρια.
 
ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΑΙΣΧΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΟ.
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΑΠΑΤΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ ΜΕ "ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΩ" ΤΗΣ ΕΒΡΑΪΚΗΣ "SINGULAR"

ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 21/5 ΩΡΑ 21:00
Όπως θα βλέπετε από τα αποτελέσματα που δίνουν τα "exit pool"
ο Μητσοτάκης, που όλη η Ελλάδα του φωνάζει επί ένα χρόνο ότι γαμιέται,
είναι κι αυτός που λέει η "singular logic" ότι ψήφισε ο ελληνικός λαός σε ποσοστό από 40%-45%.
Και για όλα τα στελέχη της ΝΔ που σουλατσάρουν στα πάνελ των καναλιών,
σημαίνει ότι αυτόν θέλουν οι Έλληνες για Πρωθυπουργό.

ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ ΤΗΣ "SINGULAR" ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ "ΜΠΑΛΑ" ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ "ΑΥΤΟΔΥΝΑΜΙΑ"
ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΙ "ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΟΥΝ".

Σας είπα πως δεν πρόκειται για εκλογές, αλλά για προειλημμένη απόφαση
και μας δείχνουν φανερά ότι μας έχουν γραμμένους όπως και στο Δημοψήφισμα..

Και θα δείτε πως ΟΤΙ αποτέλεσμα δώσει η Εβραϊκή "singular"
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΉΣΕΙ κανένα μπουρδελόκομμα, ούτε τα "πατριωτικά" που όπως βλέπετε δεν βρίσκουν ούτε τις ψήφους τους.

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΟΤΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΟΥΝ;;

ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ
ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ;;

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑΝ ΑΥΓΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ
ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΩΤΟ ΜΕ 12.500 ΨΗΦΟΥΣ;;;

ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ φΟΥΣΤΗ.ΔΕΣ ΤΗΣ «SINGULAR” NA KANΟΥΝ ΛΙΓΗ ΝΟΘΕΙΑ
AΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ.

ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΟ "ΔΟΓΜΑ ΤΟΥ ΣΟΚ" ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Ο ΛΑΟΣ.
ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΟΛΗ Η ΣΑΠΙΛΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΛΕΡΝΑΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΤΟΥΣ.

"ΕΥΓΕΝΙΚΑ" ΚΑΙ "ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ" ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ;;;

Ιωάννης Λαμπρόπουλος
ερευνητής - αρθρογράφος

https://armagedon2020.blogspot.com/2023/05/singular.html
Νίκο θα σου εξηγήσω το αποτέλεσμα των εκλογών με 2 λέξεις.

"Είμαστε ηλίθιοι"

Βασίλης
Στοχαστής - αρθρογράφος

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Σε αγαπάω, το ξέρεις, αλλά μην προσπαθείς να βρεις άκρη ... θα είχε γίνει χαμός.
 
Last edited:
https://www.cnn.gr/politiki/story/3...tiso-ena-neo-komma-fileleythero-kai-evropaiko

Κύρτσος ... άλλη μορφή.
Βέβαια έχει και ένα δίκιο ... σου λέει εδώ έγιναν πρωθυπουργοί ο Γιωργάκης, ο Αλέξης και ο Κυριάκος, εγώ γιατί να μην γίνω ?
Έχει μια βάση ...
Άλλος μπαγλαμάς κι αυτός.
Τους έχω όλους, φακελωμένους...
https://kynoclub.gr/2014/05/08/τι-έλεγε-ο-αντικυνηγός-δημοσιογράφος/
 
Αναρωτιόμαστε γιατί πήρε αυτό το ποσοστό ο Μητσοτάκης γ...σαι ; Γιατί η αντιπολίτευση είναι ούτε να σας χ.σω . Γιατί στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος.
Δύσκολο άθλημα η δημοκρατία , γι' αυτούς που λένε ότι την πιστεύουνε δηλαδή . Οι άλλοι δικαιολογούνται !
 
Εάν υπήρχε νοθεία θα είχε γίνει χαμός, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα τα κόμματα έχουν κόσμο που ελέγχει την διαδικασία
Παρατυπίες όπου μπορούσαν,μπορεί να έγιναν(πάντα γινόντουσαν) αλλά όχι σε σημείο που να επηρεάσει το αποτέλεσμα, γι'αυτό και δεν κουνήθηκε φύλλο από τα υπόλοιπα κόμματα
Oι υποψίες υπάρχουν ούτως ή άλλως:σκέψου ότι ούτε οι δημοσκόποι ούτε καν η ίδια η ηγεσία της ΝΔ δε φαντάζονταν αυτά τα ποσοστά.Φυσικά βοήθησε πολύ και αυτό που είπε ο ΄΄μαντηλάκιας΄΄ Κατρούγκαλος...
 
Ποιο ειναι το πρόβλημα με τους Εβραίους;;;;

Μηπως να δούμε ξανά τον αντιρατσιστικό νόμο;;;;;

Νίκο καλά τα λες ή τα γράφεις αλλά είσαι ρατσιστής.

Μαλλον δεν βρήκες κάποιο κόμμα χωρίς Εβραίους μέσα και σου βγήκε η αγανάκτηση.

Σου προτείνω να πας στην Β. Κορέα που δεν έχει αλλόθρησκους εκεί και δεν ελέγχετε από Εβραίους.

Δεν ειμαι Εβραίος, αλλά ζω σε πόλη που την διαφεντευαν καποτε Εβραίοι.

Κυρίως όμως δεν μου φταιει κανένας για το χάλι μου.

Αν δεν είμαι ικανός να κάνω κουμάντο στον τόπο μου ή στο χώρο μου τοτε είμαι άξιος της μοίρας μου και καλά να πάθω.
Δεν τη διαφέντευαν ακριβώς τη Θεσσαλονίκη μας οι Εβραίοι,απλώς πριν το Β΄ΠΠ ήταν περίπου το 1/3 με 1/4 του πληθυσμού της και το βασικότερο είχαν τον ΠΛΟΥΤΟ στα χέρια τους.Άρα εν πολλοίς έκαναν κουμάντο διά του χρήματος...
 
Μην αγχώνεστε άλλο παλικάρια Δεν αξίζει τον κόπο. Αντε να περάσουν και αυτές οι 32 μέρες να ξαναγίνουν εκλογές μπας και κουνηθει και κανένας άλλος από τον καναπέ και πάει να ψηφίσει , αν φυσικά ο εγκέφαλος του έχει απελευθερωθεί από την κράμπα του πληκτρολογίου του facebook ,του tik tok , του instagram και της λοιπής μαλακίας ,ωστε να μπούμε στην "κανονικότητα "
.big smile.
 
Oι υποψίες υπάρχουν ούτως ή άλλως:σκέψου ότι ούτε οι δημοσκόποι ούτε καν η ίδια η ηγεσία της ΝΔ δε φαντάζονταν αυτά τα ποσοστά.Φυσικά βοήθησε πολύ και αυτό που είπε ο ΄΄μαντηλάκιας΄΄ Κατρούγκαλος...
Πασχάλη δεν μιλάμε για δημοσκόπηση και εκτίμηση ψήφου που βγαίνει από μερικές χιλιάδες άτομα που μπορεί να απαντήσουν και ότι νά'ναι, άσχετο με αυτό που θα ψηφίσουν
Εδώ μιλάμε για εκατοντάδες χιλιάδες ψήφους(για να αλλάξει το εκλογικό αποτέλεσμα) και για κάτι επίσημο και τελεσίδικο,δεν είπα κάτι σε κάποιον στο τηλέφωνο, αλλά ψήφισα και έριξα τον φάκελο στην κάλπη και η ψήφος μου χάθηκε
Εάν γινόταν νοθεία τέτοιας έκτασης να είσαι σίγουρος ότι θα γινόταν χαμός πρώτα πρώτα από τα κόμματα που θίγονται γιατί σίγουρα θα το είχαν καταλάβει, κάτι τέτοιο δεν κρύβεται
Εάν μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει τίποτα είναι γιατί και ορισμένες παρατυπίες εαν υπήρξαν που είναι πιθανό όπως ξαναέγραψα, δεν επηρέασαν το αποτέλεσμα και γι'αυτο δεν ασχολήθηκαν
Εδώ στο παρελθόν έλεγαν μέχρι να στείλουν τον εισαγγελέα στις εταιρείες που κάνουν δημοσκοπήσεις γιατί βγάζουν αποτελέσματα κατά παραγγελία, θα γινόταν κάτι τέτοιο και δεν θα αντιδρούσε κάνεις;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top