Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βρομια μεγαλη η f1 ...οποιον θελουν βγαζουν...ειναι μονο για να περνανε την ωρα τους τα πλουσιοπαιδα με τα καθε λογης πορν@@@@@α ..βλεπε την γκομενα του φερσταπεν εχει παρη τους μισους οδυγους της f1 και τωρα βρηκε το πιπινη να του τα φαει
Για να μην ρωτήσει κανένας ποια είναι αυτή ...

https://www.instagram.com/kellypiquet/

.big smile.
 
Εγώ από τότε που ο Μπαρικέλο άφησε τον Σούμαχερ να τον περάσει στα τελευταία στάδια κατ'εντολή της ΦΕΡΡΑΡΙ
Εγώ σταμάτησα να βλέπω ενώ ήμουν φανατικός , από τότε που άλλαξαν κινητήρες και χάθηκε εκείνος ο φανταστικός , υπέροχος ήχος που έβγαζαν τα μονοθεσια! Μονομαχίες Χακινεν και Σουμι , οδηγαρες όπως ο Κουλθαρντ και ο Μπαρικελλο με κολλαγαν στην TV!
 
Για προστασία τα έχουνε τα όπλα οι Ρομα σε περίπτωση που τους την πέσουν τίποτα γύφτοι για να τους κλέψουν
Αυτά είναι ... Οι ρομά με αδήλωτα ραβδωτά και εμείς με δηλωμένα λειόκανα.

Θυμάστε τι είχα γράψει για τις εκλογές ...
 
Εγώ σταμάτησα να βλέπω ενώ ήμουν φανατικός , από τότε που άλλαξαν κινητήρες και χάθηκε εκείνος ο φανταστικός , υπέροχος ήχος που έβγαζαν τα μονοθεσια! Μονομαχίες Χακινεν και Σουμι , οδηγαρες όπως ο Κουλθαρντ και ο Μπαρικελλο με κολλαγαν στην TV!
Με λίγα λόγια από τότε που απείλησε η Μερσεντές ότι θα φύγει από το πρωτάθλημα αν δεν μπουν περιορισμοί στους κινητήρες και άρχισε να έχει παντοδυναμία παίρνοντας τα πρωταθλήματα αναίμακτα.
 
Συναγερμος για να μην κλείσουν οι εθνικές οδοί.
Έρχεται χαλασμός .sarcastic.
Eίσθε ασφαλείς εσείς εκεί .
Σας στείλαμε τον Στυλιανανίδη πεσκέσι να σώσει κι'εσάς μετά που έσωσε την Ευρώπη απο τις ανθρωπιστικές κρίσεις.....
 
Εγώ σταμάτησα να βλέπω ενώ ήμουν φανατικός , από τότε που άλλαξαν κινητήρες και χάθηκε εκείνος ο φανταστικός , υπέροχος ήχος που έβγαζαν τα μονοθεσια! Μονομαχίες Χακινεν και Σουμι , οδηγαρες όπως ο Κουλθαρντ και ο Μπαρικελλο με κολλαγαν στην TV!
Πες τα ρε Δημήτρη...Στη F1 και στα Moto GP από τότε που εβαλαν ένα σωρό μπικικινια και κοκοκοψαρα με ξενέρωσαν και σταμάτησα να βλέπω...
 
Δεν θυμάμαι ποιος το είχε γράψει τώρα.Αλλα ισχύει να ξερεται με ότι αυτό συνεπάγεται ένας λόγος που δεν παρακολουθώ πλέον πολλά πράγματα .Το ότι το χρήμα είναι σαν το νερό όσο κυλαει είναι μια χαρά όπου λιμνάζει βρωμάει είναι δεδομένο και δε χωρά αντίρρηση.
 
Με λίγα λόγια από τότε που απείλησε η Μερσεντές ότι θα φύγει από το πρωτάθλημα αν δεν μπουν περιορισμοί στους κινητήρες και άρχισε να έχει παντοδυναμία παίρνοντας τα πρωταθλήματα αναίμακτα.
Ετσι!!!!

Πες τα ρε Δημήτρη...Στη F1 και στα Moto GP από τότε που εβαλαν ένα σωρό μπικικινια και κοκοκοψαρα με ξενέρωσαν και σταμάτησα να βλέπω...
Αυτό ακριβως. Εξαφανίστηκε ο μαγικός ήχος των 800 ίππων που μουγκριζαν στις ευθείες και σου σηκωνόταν η τριχα. Τώρα μια κλανια είναι και μιση. Η το άλλο το DRS που δίνει πλεονέκτημα σε αυτόν που είναι από πίσω για προσπέρασμα αλλάζοντας την αεροτομη??? Έχεις την ταχύτητα και τα κακαλα να περάσεις αγορινα μου??? Τι βοηθήματα και παπαριτσες??? Έχασε την μαγεία της η F1.
 
Δεν θυμάμαι ποιος το είχε γράψει τώρα.Αλλα ισχύει να ξερεται με ότι αυτό συνεπάγεται ένας λόγος που δεν παρακολουθώ πλέον πολλά πράγματα .Το ότι το χρήμα είναι σαν το νερό όσο κυλαει είναι μια χαρά όπου λιμνάζει βρωμάει είναι δεδομένο και δε χωρά αντίρρηση.
Πολύ καλό
 
Ετσι!!!!


Αυτό ακριβως. Εξαφανίστηκε ο μαγικός ήχος των 800 ίππων που μουγκριζαν στις ευθείες και σου σηκωνόταν η τριχα. Τώρα μια κλανια είναι και μιση. Η το άλλο το DRS που δίνει πλεονέκτημα σε αυτόν που είναι από πίσω για προσπέρασμα αλλάζοντας την αεροτομη??? Έχεις την ταχύτητα και τα κακαλα να περάσεις αγορινα μου??? Τι βοηθήματα και παπαριτσες??? Έχασε την μαγεία της η F1.
Θυμήσου πόσες καλές φάσεις είχε τότε ένας αγώνας...και πόσες έχει τώρα...
 
Κράτος παρωδία είμαστε. Η καραμπίνα να μην παίρνει πάνω από τρία φυσίγγια αδέρφια μόνο, γιατί κινδυνεύει το πολίτευμα. Με τους κύριους του βίντεο δεν υπάρχει πρόβλημα... Μπορούν να έχουν ότι θέλουν όπως το θέλουν και όποτε το θέλουν, άλλωστε για καλό σκοπό τα έχουν ε; Μάλλον οι κυβερνήσεις τα έχουν βρει με αυτούς, ο νομοταγείς φορολογούμενος πολίτης είναι το πρόβλημα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top