Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα. Ρε παιδια αυτοι μας δουλευουν ψαρεμα αλλα που εγω την θαλασσα την εχω 15 χιλ απο το σπιτι και σε αλλο δημο και αρχαιολογικο χωρο σε καμια 30 χιλ απο το σπιτι πανε ελα θελουμε μια μερα. Παλι στην ιδια πλατεια θα ειμαστε σαν να μη θελουν να τελειώσουν τα κρουσμα
 
Ναι φιλε μου γιατί στο γήπεδο παω εγώ και εσύ που είμαστε κοινοί θνητοί. Στο τέννις και το γκολφ πανε οι άριστοι και γενικά αυτοί που γουστάρουν οι εκάστοτε κυβερνώντες να γλύφουν.
Ο απλός λαός πάει στο γηπεδο γιατί έχει δίχτυα.Οι "άριστοι " πάνε στο γκολφ για το "μπαστούνι" και την "τρύπα"
 

Οι ΛΟΑΤΚΙ Ελλάδας έβαλαν τη δική τους σημαία σε πίνακα για το 1821 (ΦΩΤΟ)​

20/3/2021 4:43:59 μμ απο ΡΘ 94,5

View attachment 24645
Μάλλον δεν βρίσκουν αυτό που θέλουν και προκαλούν μ αυτόν τον τρόπο μπας και δεήσει κάποιος και ....βοηθήσει.Τι να πει κανείς για τους επαναστάτες του κώλου .
Την ώρα που σε πολλά μέρη του κόσμου γίνονται φωταγωγίες με τα ελληνικά χρώματα για να τιμήσουν τον αγώνα και την επανάσταση του 1821,οι γνωστοί ξεβράκωτοι και προκλητικοί ξεπερνούν καθε όριο.
Η αθλιότης σε όλο της το μεγαλείο.
 
Last edited:

Οι ΛΟΑΤΚΙ Ελλάδας έβαλαν τη δική τους σημαία σε πίνακα για το 1821 (ΦΩΤΟ)​

20/3/2021 4:43:59 μμ απο ΡΘ 94,5

View attachment 24645
Το κοντάρι της Γαλανόλευκης όσο και να το ποθούν
δεν πρόκειται να το βάλουν στον πισηνο τους
οπότε ας βολεύτουν με το κοντάρι και το πανί του ουράνιου τόξου
 
Όλα καλά πάνε,Don't worry.
Γι αυτό ετούτη την ώρα αυτό που προέχει για τον πρωθυπουργό ειναι η σύσταση επιτροπής σύνταξης εθνικής στρατηγικής για την ισότητα των ΛΟΑΤΚΙ + !!!
Ακριβώς όπως το ακούτε φίλτατοι.Γι αυτο και έχουν αποθρασυνθεί και παραποίησαν και τη σημαία της επανάστασης στην φωτογραφία .
Τελικά δεν ειναι να απορούμε για τίποτα . Αν το εμβαθύνετε με κάποιες προεκτάσεις θα καταλάβετε τι αγγούρι θα πέσει και με το κυνήγι και με άλλα.

https://www.naftemporiki.gr/story/1...kis-stratigikis-gia-tin-isotita-ton-loatkikai

 
Last edited:
Όλα καλά πάνε,Don't worry.
Γι αυτό ετούτη την ώρα αυτό που προέχει για τον πρωθυπουργό ειναι η σύσταση επιτροπής σύνταξης εθνικής στρατηγικής για την ισότητα των ΛΟΑΤΚΙ + !!!
Ακριβώς όπως το ακούτε φίλτατοι.Γι αυτο και έχουν αποθρασυνθεί και παραποίησαν και τη σημαία της επανάστασης στην φωτογραφία .
Τελικά δεν ειναι να απορούμε για τίποτα . Αν το εμβαθύνετε με κάποιες προεκτάσεις θα καταλάβετε τι αγγούρι θα πέσει και με το κυνήγι και με άλλα.

https://www.naftemporiki.gr/story/1...kis-stratigikis-gia-tin-isotita-ton-loatkikai

"Birds of a feather flock together"
Η αλλιώς "Όμοιος ομοίω αει πελαζει"
 
Όλα καλά πάνε,Don't worry.
Γι αυτό ετούτη την ώρα αυτό που προέχει για τον πρωθυπουργό ειναι η σύσταση επιτροπής σύνταξης εθνικής στρατηγικής για την ισότητα των ΛΟΑΤΚΙ + !!!
Ακριβώς όπως το ακούτε φίλτατοι.Γι αυτο και έχουν αποθρασυνθεί και παραποίησαν και τη σημαία της επανάστασης στην φωτογραφία .
Τελικά δεν ειναι να απορούμε για τίποτα . Αν το εμβαθύνετε με κάποιες προεκτάσεις θα καταλάβετε τι αγγούρι θα πέσει και με το κυνήγι και με άλλα.

https://www.naftemporiki.gr/story/1...kis-stratigikis-gia-tin-isotita-ton-loatkikai

Νέα Τάξη Πραγμάτων Πατριώτη!!!! Σε λίγο καιρό θα μας κοιτάνε και θα μας θεωρούν ανώμαλους εξωγήινους
 
Τελικά βγήκε το ΦΕΚ της αριστείας ψάρεμα μόνο απο βάρκα, οπότε όλοι στα jumbo για φουσκωτά γτ αλλιώς ψάρεμα απο το παράθυρο του σπιτιού.
Βρε Βαγγέλη εσύ τι έχεις καταλάβει τελικά ,γιατι αρχίζω και απορώ για πολλα. Πρόκειται για σκοπιμότητα πρόκειται για ανοργανωσιά πρόκειται για άγνοια ή είναι τόσο ηλίθιοι;
 
Μάλλον δεν βρίσκουν αυτό που θέλουν και προκαλούν μ αυτόν τον τρόπο μπας και δεήσει κάποιος και ....βοηθήσει.Τι να πει κανείς για τους επαναστάτες του κώλου .
Την ώρα που σε πολλά μέρη του κόσμου γίνονται φωταγωγίες με τα ελληνικά χρώματα για να τιμήσουν τον αγώνα και την επανάσταση του 1821,οι γνωστοί ξεβράκωτοι και προκλητικοί ξεπερνούν καθε όριο.
Η αθλιότης σε όλο της το μεγαλείο.
Ζητω το εθνος
 
Βρε Βαγγέλη εσύ τι έχεις καταλάβει τελικά ,γιατι αρχίζω και απορώ για πολλα. Πρόκειται για σκοπιμότητα πρόκειται για ανοργανωσιά πρόκειται για άγνοια ή είναι τόσο ηλίθιοι;
Εγω περνο την κουρτινα 3
 
Βρε Βαγγέλη εσύ τι έχεις καταλάβει τελικά ,γιατι αρχίζω και απορώ για πολλα. Πρόκειται για σκοπιμότητα πρόκειται για ανοργανωσιά πρόκειται για άγνοια ή είναι τόσο ηλίθιοι;
Την απάντηση μου την ανέβασα στην μουσική "χαίρε υπουργέ"
 
Βρε Βαγγέλη εσύ τι έχεις καταλάβει τελικά ,γιατι αρχίζω και απορώ για πολλα. Πρόκειται για σκοπιμότητα πρόκειται για ανοργανωσιά πρόκειται για άγνοια ή είναι τόσο ηλίθιοι;
Με δεδομενη την ανοργανωσια, απο ο,τι φαινεται ειναι σκοπιμα ηλιθιοι...
 
Οι ηλίθιοι χρειάζονται και αυτοί όμως οι επικίνδυνοι ηλίθιοι πρέπει να εκτελούνται δεν τό λέω εγώ το είχε πει ο Ναπολέων Βοναπάρτης κάτι περισσότερο θά ήξερε αυτός;);).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top