Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καπου εκει αναμεσα στις φωτογραφιες της συγχρονης ιστοριας ισως θα μπορουσε να μας τιμα και η φωτογραφια
του Ηρωα απο τις Βουλιαρατες απο την ξεχασμενη Βορεια Ηπειρο
C07D6DA5-BBEB-86D5-F2C8-7F943152CCA5.jpeg
αλλα και ποσων αλλων Ηρωων πχ Πιλοτων Μαχητικων κτλ
που εχασαν την ζωη τους υπηρετωντας την Γαλανολευκη
Αλλα ξεχασα ψιλα γραμματα για καθε λογης Κοκκοτες και Διανοουμενους του γλυκου νερου :confused::confused:
 
Καλά τους είπε ο Τσιαρτας.Αλλά μου την δίνει που αυτά τα ερπετά της Νέας Τάξης δεν φτάνει ο αισχρος ρατσισμός εις βαρος των Ελληνων ,ακομα και στο κυνηγι, χρησιμοποιούν και αυτό το παιδί για να μας κάνουν αντι-ρατσιστική προπαγάνδα λες και δώσαμε αφορμές.Που έκοβαν πρόστιμα και έγραφαν από κάτω "κυνηγος"
Να τους φτύσεις λίγο είναι
 
Καπου εκει αναμεσα στις φωτογραφιες της συγχρονης ιστοριας ισως θα μπορουσε να μας τιμα και η φωτογραφια
του Ηρωα απο τις Βουλιαρατες απο την ξεχασμενη Βορεια Ηπειρο
View attachment 21347
αλλα και ποσων αλλων Ηρωων πχ Πιλοτων Μαχητικων κτλ
που εχασαν την ζωη τους υπηρετωντας την Γαλανολευκη
Αλλα ξεχασα ψιλα γραμματα για καθε λογης Κοκκοτες και Διανοουμενους του γλυκου νερου :confused::confused:
Μπράβο ρε φιλε! Έχουμε πολλές μορφές στην ιστορία μας που θα μπορούσαν να βάλουν. Δεν έχω τίποτα με τον Αντετοκουνμπο. Αντιθέτως , μπράβο στο παλικάρι που πέρασε ότι πέρασε και τώρα είναι μεγάλο αστέρι και πάμπλουτος. Αλλά αν ήθελαν να χρησιμοποιήσουν κάτι από τον αθλητισμό θα μπορούσαν να βάλουν την ομάδα του 87 η την ομάδα του 2004 που κατέκτησαν ευρωπαϊκά τρόπαια. Ο Γιάννης με τα ελληνικά χρώματα δεν έχει πετύχει τίποτα δυστυχώς.
 
Καλά τους είπε ο Τσιαρτας.Αλλά μου την δίνει που αυτά τα ερπετά της Νέας Τάξης δεν φτάνει ο αισχρος ρατσισμός εις βαρος των Ελληνων ,ακομα και στο κυνηγι, χρησιμοποιούν και αυτό το παιδί για να μας κάνουν αντι-ρατσιστική προπαγάνδα λες και δώσαμε αφορμές.Που έκοβαν πρόστιμα και έγραφαν από κάτω "κυνηγος"
Να τους φτύσεις λίγο είναι
Αυτος ο τουταχαμον(αγγελοπουλου) ..τι αλλο να κανη αυτο ξερει ....αυτη απο της Πολλες πλαστηκε; Θα την βρουν σε καμια 500 χρονια να χαμογελαει ακομα
 
Πλήθος κόσμου σε Φλοίσβο και Καβούρι, με την άνοδο της θερμοκρασίας να στέλνει τους Αθηναίους στις παραλίες. Οι πιο τολμηροί βούτηξαν. Εικόνες που κάθε άλλο πάρά lockdown θυμίζουν αλλά ούτε και Γενάρη μήνα παρατηρούνται από το πρωί του Σαββάτου στο παραλιακό μέτωπο της Αττικής.
 

Attachments

  • 1610210825565.png
    1610210825565.png
    564,8 KB · Προβολές: 18
Πλήθος κόσμου σε Φλοίσβο και Καβούρι, με την άνοδο της θερμοκρασίας να στέλνει τους Αθηναίους στις παραλίες. Οι πιο τολμηροί βούτηξαν. Εικόνες που κάθε άλλο πάρά lockdown θυμίζουν αλλά ούτε και Γενάρη μήνα παρατηρούνται από το πρωί του Σαββάτου στο παραλιακό μέτωπο της Αττικής.
https://www.google.com/amp/s/amp.cn...se-voyna-thalasses-kai-parka-logo-kalokairias
Συνωστισμός;;Εντύπωση μου κάνει ...
Ολόκληρη επιχείρηση έστησε το διαμάντι ο Χρυσοχοΐδης.sarcastic.
 
Πριν τη Κάλας θα μπορούσε να μπει η γιαγιά μου γιατί τις δεκαετείες του 30 40 50 60 έπαιξε δυνατή μπάλα κάνοντας 7 παιδιά τα οποία μεγάλωσε μονη μιας και ο παππούς πέθανε πριν περπατήσει ο τελευταιος. Φαντάζομαι ότι και εσεις ολο και κάποιο δικό σας πρόσωπο θα έχετε να προτείνεται.
 
Πριν τη Κάλας θα μπορούσε να μπει η γιαγιά μου γιατί τις δεκαετείες του 30 40 50 60 έπαιξε δυνατή μπάλα κάνοντας 7 παιδιά τα οποία μεγάλωσε μονη μιας και ο παππούς πέθανε πριν περπατήσει ο τελευταιος. Φαντάζομαι ότι και εσεις ολο και κάποιο δικό σας πρόσωπο θα έχετε να προτείνεται.
πρεπει να βρουμε τροπο και οσοι δεν ειμαστε ρατσιστες να δηλωνουμε παρουσια σε αυτο το thread
 
Μηπως πρεπει να της προτεινουμε να αναλαβει την Προεδρια της ΞΕ .think. :p
Όποιος και να αναλάβει με αυτούς που έχουμε μπλέξει τα μουτρα του θα φαει. Αλλά όταν τους ξεμπροστιάζει κάποιος το απολαμβάνω πραγματικα.
 
Ρε σεις βλέπω ειδήσεις στο Σταρ. Τι γινόταν την ημέρα και τι γίνεται τώρα από κόσμο εξω????? Χαρδαλια τραβά να τους πιάσεις και να τους κλάσεις μια μάντρα αγόρι μου. Το lockdown υπάρχει μόνο στο πονηρό σου το μυαλό φωστηρα μου!!!!!
 
καμμια 30-40 ατομα
Μήπως λες αυτούς που διαμαρτύρονται επειδή η αστυνομία κανει τα στραβά μάτια σε Πακιστανούς και Αφγανους που μαζεύονται 50 μαζί και γράφει γέρους για μάσκα στην αυλή τους?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top