Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κουφαλες...Εμενα περιμενετε για να ξεδιπλωσετε το ταλεντο σας...
Ξέρεις ο κύριος αυτός είναι ζωόφιλος όχι φιλόζωος, σε κάποιες χώρες υπάρχει και η σχετική νομοθεσία που αν και το ζώο απολαμβάνει την σχέση θεωρείται normal! Υπάρχει και κληρονομικό δίκαιο αντίστοιχο! μπορεί π.χ. η κότα να έχει μερίδιο της κληρονομιάς ....κ.λ.π.
Μεσα σε ολα εισαι...Χαρτι και καλαμαρι τα ξερεις...
 
Τρελός είσαι που θες να μπλέξεις .think.
Αυτή με τόσο βίτσιο που κουβαλάει
μόλις βλέπει γρεκι θα στήνεται τουρνοκολα μπας και την μαρκαλισει κανένα τραγι
Θα ραψω τσεπες με την τυπισα Πατριδα.Θα παει η εξαγωγη στην Γερμανια γονα.
Ο ατσαλωμενος τραγος.
Η επιστροφη του ασωτου ταυρου.
Βουκολικο χοστελ.
Τρεχα ξεπατωμενη.
Η Κινεζα και το αλογο.
Μιλαμε για ταινιαρες!!!
 
Θα ραψω τσεπες με την τυπισα Πατριδα.Θα παει η εξαγωγη στην Γερμανια γονα.
Ο ατσαλωμενος τραγος.
Η επιστροφη του ασωτου ταυρου.
Βουκολικο χοστελ.
Τρεχα ξεπατωμενη.
Η Κινεζα και το αλογο.
Μιλαμε για ταινιαρες!!!
Και εκεί ισχύει η νομοθεσία που σου έγραψα
 

37χρονος βiαζε τις κότες του στο υπόγειο του σπιτιού του​

αν επροκειτο για φασσες , εγω παντως θα τον καταλαβαινα
Αυτά γράφετε και άμα δείτε φάσσες, γράφτε μου.
Είναι και ο ...άλλος εγχειρισμένος, άντε να δούμε τώρα πως θα γίνει καλά.
Είχαμε σχέδιο να δέσουμε από βραδύς 2-3 σε δέντρο να τις τουφεκίσει να συνέλθει.
Ξέρεις τι σημαίνει Σύνδρομο Στέρησης???
 
Αυτά γράφετε και άμα δείτε φάσσες, γράφτε μου.
Είναι και ο ...άλλος εγχειρισμένος, άντε να δούμε τώρα πως θα γίνει καλά.
Είχαμε σχέδιο να δέσουμε από βραδύς 2-3 σε δέντρο να τις τουφεκίσει να συνέλθει.
Ξέρεις τι σημαίνει Σύνδρομο Στέρησης???
Εχω πεθάνει στο γέλιο παναθεμασαι ....sarcastic.
 
Ίσως να είμαστε στην εξαίρεση.....άλλωστε το είχε δηλώσει και ο Αραμπατζης.....και ο Γεωργιάδης. Ερωτήσεις στους ΚΣ περί αυτού δεν θα ήταν κακό. Δεν είναι έτσι άλλο το θέμα.....είναι θέμα κύρους της ΚΣΕ γιατί προκειμένου να βγουν οι άδειες ο πρόεδρος αλλά έλεγε!!!
 
Ίσως να είμαστε στην εξαίρεση.....άλλωστε το είχε δηλώσει και ο Αραμπατζης.....και ο Γεωργιάδης. Ερωτήσεις στους ΚΣ περί αυτού δεν θα ήταν κακό. Δεν είναι έτσι άλλο το θέμα.....είναι θέμα κύρους της ΚΣΕ γιατί προκειμένου να βγουν οι άδειες ο πρόεδρος αλλά έλεγε!!!
Πραγματικά πιστεύεις ότι τίθεται θέμα κύρους της ΚΣΕ? Δεν θα ιδρώσει το αυτί τους φίλε ,το 165αρι μια χαρά το τσιμπισαν ,τώρα εμείς θα κάτσουμε στο αγγούρι .
 
Πραγματικά πιστεύεις ότι τίθεται θέμα κύρους της ΚΣΕ? Δεν θα ιδρώσει το αυτί τους φίλε ,το 165αρι μια χαρά το τσιμπισαν ,τώρα εμείς θα κάτσουμε στο αγγούρι .
Φυσικά και τίθεται θέμα κύρους. Αν δεν ισχύσει ότι είπαν αυτόματα είναι ψεύτες....άρα πρέπει να αντιδράσουμε και εμείς. Το πώς το ξέρουμε...με πίεση από αυριο κιόλας στους Κ/Σ. Αν δεν κουνηθούμε και εμείς ......κανείς δεν θα μας δώσει σημασία.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top