Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Bαλομαστε εδω και δεκαδες χρονια, απο πολιτικους που εκλεγονται δηθεν για το καλο ολων, με μοναδικο σκοπο το ατομικο συμφερον.Το καταλαβα αργα.Ειναι ο λογος που δεν θα ξαναψηφισω.Οχι οτι ψηφισα στις προηγουμενες..Εξαλου δεν με εκφραζουν.
 
Ετσι ακριβώς φίλε Βασίλη αν δεν δουλέψεις σκληρά είσαι (είμαστε) χαμένοι από χέρι,νομίζεις ότι νοιάζει κανέναν από αυτούς αν μπορεί ο πατέρας σου και ο κάθε γονιός που σπουδάζει παιδί να ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις του???διπλη φόλα όχι μόνο μια για σιγουριά 100%
 
Γλέντα τους προεδρεεεεεεεεε
Αλλοι ζουν ΓΙΑ τις ιδεες και αλλοι ζουν ΑΠΟ τις ιδεες.....
Προσωπα που προκαλουν μονο θλιψη και εμετο, αγιατρευτες πληγες στην πατριδα και ομως...επιμενουν, επιμενουν, το ακρον αωτον της ντροπης.
Ποσο σαπιοι ειμαστε...
 
Γλέντα τους προεδρεεεεεεεεε
Ειναι λυπηρο να βλεπεις ηλικιωμενους
να υπερασπιζονται με τοσο παθος
αυτους που οδηγησαν την χωρα στην καταστροφη
Ακουστηκαν ονοματα οπως Σημιτης-Γαπ-Παπαντωνιου -Τσοχατζοπουλος
και απο κατω στο κοινο η πιεση και το ζαχαρο χτυπησε κοκκινο
Για τον Σοσιαλισμο παλευουμε συντροφοιιιιιιιιιιιιιιιιι .buy buy..buy buy..buy buy..buy buy.
 
Οπότε.......;
Βοήθαμε με φτωχέ μου, να μην γίνω σαν και σένα; .xm.
Θα θελα που λεει ο λόγος, ειμαι καλυτερα τωρα που δεν ηταν κανα λαμογιο ο πατερας μου να εχει κλεψει.
Γτ αυτο το "βοηθαμε" μονο βοηθεια δεν ειναι...
 
Μην κοροϊδεύεις ρε , έχουν κάποιο δίκιο οι άνθρωποι, δεν θέλουν να κάνουν κακό στους ζωντανούς οργανισμούς γενικά !!!! .RESPECT.


F2Cezni.jpg
 
Μην κοροϊδεύεις ρε , έχουν κάποιο δίκιο οι άνθρωποι, δεν θέλουν να κάνουν κακό στους ζωντανούς οργανισμούς γενικά !!!! .RESPECT.


F2Cezni.jpg
.very funny..very funny..very funny.
Τι αλλά θα διαβάσουμε και θα ακούσουμε ακόμα.......Όταν η μαλάκια έχει χτυπήσει κόκκινο ........pray to God.
 
Τάσο μου δίνεις αφορμή να παραθέσω και αυτό.
Δείτε το βίντεο από κάτω είναι πολύ καλη δουλεια και εξιστόρηση των γεγονοτων του 1974,που αφορά πιο πολύ την δράση της Ά Μοίρας καταδρομών που εδρεύει ακόμα καί σήμερα 7-8 χιλιόμετρα από το χωριο μου και μιας διμοιρίας της Γ´ ΜΑΚ.
http://www.protothema.gr/greece/art...u-polemisan-ton-attila-to-kalokairi-tou-1974/
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top