Σακίδια-Τσάντες κλπ

Πολύ τεχνικό σακίδιο, ελαφρύ, γερό και με λεπτούς ιμάντες, όπως το θέλουμε για κυνήγι. Άψογη αγορά. Καλορίζικο.
Σε ευχαριστω πολυ .Το ειχα στο ματι χρονια .Καλο ειναι .Τωρα με τους ιμαντες να το βρω στην επωμιση
 
Στέλιο, βλέπω να στο παίρνει η γυναίκα κι αντί φυσίγγια, να βάζει 2-2 τα κραγιονάκια και τα κονσίλερ! 😎
Ωραίες τσάντες αλλά δεν τις εχω πάρει.
Όπως επίσης ποτέ δεν έχω μία γυναίκα γιατί άμα έχεις μια παίρνει θάρρος και όντως μπορεί να σου πάρει και το σακίδιο.
 
Πολύ τεχνικό σακίδιο, ελαφρύ, γερό και με λεπτούς ιμάντες, όπως το θέλουμε για κυνήγι. Άψογη αγορά. Καλορίζικο.
Αγαπητέ,στο κυνήγι θέλουμε σακίδιο με φαρδιούς ιμάντες.
Ειδικότερα στα κυνήγια του βουνού,που κουβαλάμε αρκετό βάρος.
Το συγκεκριμένο,έχει κανονικούς, προς φαρδιούς ιμάντες.
 
Αγαπητέ,στο κυνήγι θέλουμε σακίδιο με φαρδιούς ιμάντες.
Ειδικότερα στα κυνήγια του βουνού,που κουβαλάμε αρκετό βάρος.
Το συγκεκριμένο,έχει κανονικούς, προς φαρδιούς ιμάντες.
Σε πάχος λέω. Για να μη μεταβάλλεται πολύ το μήκος του κοντακίου.
 
Έχει και πιο φτηνά ρε παιδιά αν ενδιαφέρεστε.

Cowhide Real Premium Leather Hunting Shotgun Cartridges Holder Shooting Ammo Bag
Αλλά δεν ξέρω αν βολεύει κάτι τέτοιο στο κυνήγι.
Όμορφες σαν κατασκευές..... δεν ξέρω αν θα τα έπαιρνα για κυνήγι στα μέρη που μπαίνω εγώ..... μάλλον περισσότερο θα με εμπόδιζαν παρά θα με διευκόλυναν
 
Όμορφες σαν κατασκευές..... δεν ξέρω αν θα τα έπαιρνα για κυνήγι στα μέρη που μπαίνω εγώ..... μάλλον περισσότερο θα με εμπόδιζαν παρά θα με διευκόλυναν
Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι και εγώ. Από την μία είναι καλή ιδέα γιατί έχεις σε μία τσαντα και φυσιγγιοθήκη αλλά και θήκη για τους ριγμένους κάλυκες αλλά από την άλλη δεν ξέρω πόσο θα βολεύει στο περπάτημα , πόσο σταθερό θα ειναι με τον ιμάντα χιαστή στον ώμο ,πόσο ογκώδη θα είναι και πόσο επιπλέον βάρος θα μεταφέρεται στον ώμο σου. Πιστεύω πιο βολική ειναι η κλασική φυσιγγιοθήκη μαζί με ένα καλό γιλέκο με μεγάλες τσέπες.
 
Back
Top