Πωλείται fabarm elos b2 notte field

Status
Not open for further replies.
71 εκ κάννες

Τιμή 1000€

Το όπλο έχει κυνηγήσει για ένα μήνα.
Ουσιαστικά δεν διαφέρει σε κάτι από ένα καινούργιο.

Σκέφτομαι σοβαρά να σταματήσω την ενασχόληση με αυτό το χόμπυ οπότε θα ακολουθήσουν και άλλα πράγματα προς πώληση.
 
Last edited:
Καλησπέρα, θα το σκεφτόμουν σοβαρά να το έπαιρνα εγώ αλλά φεύγω στρατό τον Μάρτιο και θα φύγουν τα λεφτά εκεί. Να ξέρεις ότι το κοιτούσα το συγκεκριμένο για αγορά του χρόνου. Αυτό, το b525 και το silver pigeon. Κυνήγησα 2 σεζόν με καραμπίνα, αλλά μου αρέσει περισσότερο το δίκανο και γι αυτό σκεφτόμουν αυτή την αγορά για του χρόνου. Καλοπούλητο πάντως :D.
 
Ελπίζω φίλε να μην έχεις κάποιο πρόβλημα υγείας και απλα να είναι μια επιλογή σου χωρίς κάτι να στην επιβάλει .Κααλοπουλητο και όλα καλά να σου πάνε .
Όλα καλά φίλε μου.
Απλώς έτσι σκέφτομαι και έτσι πράττω.

Είμαι βέβαια από τους τύπους που αλλάζω γνώμη συχνά.
 
Καλησπέρα, θα το σκεφτόμουν σοβαρά να το έπαιρνα εγώ αλλά φεύγω στρατό τον Μάρτιο και θα φύγουν τα λεφτά εκεί. Να ξέρεις ότι το κοιτούσα το συγκεκριμένο για αγορά του χρόνου. Αυτό, το b525 και το silver pigeon. Κυνήγησα 2 σεζόν με καραμπίνα, αλλά μου αρέσει περισσότερο το δίκανο και γι αυτό σκεφτόμουν αυτή την αγορά για του χρόνου. Καλοπούλητο πάντως :D.
Καταρχήν παληκάρι να έχεις καλή θητεία.

Κατά δεύτερο μια χαρά σκέφτεσαι για την ηλικία σου για το που θα πρέπει να ξοδέψεις τα χρήματα σου και έχεις δίκιο.

Και κατά τρίτον το συγκεκριμένο όπλο είναι μια πολύ καλή ευκαιρία.
 
Καταρχήν παληκάρι να έχεις καλή θητεία.

Κατά δεύτερο μια χαρά σκέφτεσαι για την ηλικία σου για το που θα πρέπει να ξοδέψεις τα χρήματα σου και έχεις δίκιο.

Και κατά τρίτον το συγκεκριμένο όπλο είναι μια πολύ καλή ευκαιρία.
Σε ευχαριστώ! Αν δεν εχει πολυηθει μέχρι τον Σεπτέμβρη, που το απεύχομαι, θα το πάρω εγώ :p. Βλητικά, εσύ που το έχεις κυνηγίσει, είναι καλό το συγκεκριμένο? γιατί έχω ακούσει καλά λόγια γενικότερα για τα fabarm
 
Καλησπέρα, θα το σκεφτόμουν σοβαρά να το έπαιρνα εγώ αλλά φεύγω στρατό τον Μάρτιο και θα φύγουν τα λεφτά εκεί. Να ξέρεις ότι το κοιτούσα το συγκεκριμένο για αγορά του χρόνου. Αυτό, το b525 και το silver pigeon. Κυνήγησα 2 σεζόν με καραμπίνα, αλλά μου αρέσει περισσότερο το δίκανο και γι αυτό σκεφτόμουν αυτή την αγορά για του χρόνου. Καλοπούλητο πάντως :D.
Καλή θητεία Νικόλα! Πέρασαν τα χρόνια, αν έχεις τρόπο να με γυρίσεις στην ηλικία σου πάω εγώ στη θέση σου αδερφέ. Σαν τον Δημήτρη Χορν στο αλίμονο στους νέους νιώθω😂
 
Καλή θητεία Νικόλα! Πέρασαν τα χρόνια, αν έχεις τρόπο να με γυρίσεις στην ηλικία σου πάω εγώ στη θέση σου αδερφέ. Σαν τον Δημήτρη Χορν στο αλίμονο στους νέους νιώθω😂
Χαχαχα σ ευχαριστώ! Υγεία να έχουμε και κάθε ηλικία πιστεύω έχει τα καλά της.
 
Σε ευχαριστώ! Αν δεν εχει πολυηθει μέχρι τον Σεπτέμβρη, που το απεύχομαι, θα το πάρω εγώ :p. Βλητικά, εσύ που το έχεις κυνηγίσει, είναι καλό το συγκεκριμένο? γιατί έχω ακούσει καλά λόγια γενικότερα για τα fabarm
Το όπλο είναι άριστο.
Δεν πλατιαζω αλλά ότι είπα το εννοώ.
 
Λογικά το όπλο εκτός απροόπτου αύριο θα φύγει για να πάει σε ένα μέλος του φόρουμ.

Χαίρομαι που θα το πάρει το συγκεκριμένο μέλος διότι είναι από τα μέλη που συμπαθώ.

Μη ρωτήσετε ποιος που κτλ....λογικά θα ανεβάσει μόνος του την αγορά του αν και εφόσον το επιθυμεί.

Εγώ εύχομαι να έχει υγεία να το κυνηγάει και να του βγει γερό και απροβληματιστο.

Ευχαριστώ πολύ και το φόρουμ που φιλοξένησε την αγγελία μου.

Πρώτα ο Θεός αυριο που λογικά θα γίνει και επίσημα το deal θα ενημερώσω ώστε να κλείσει η αγγελία.
 
Λογικά το όπλο εκτός απροόπτου αύριο θα φύγει για να πάει σε ένα μέλος του φόρουμ.

Χαίρομαι που θα το πάρει το συγκεκριμένο μέλος διότι είναι από τα μέλη που συμπαθώ.

Μη ρωτήσετε ποιος που κτλ....λογικά θα ανεβάσει μόνος του την αγορά του αν και εφόσον το επιθυμεί.

Εγώ εύχομαι να έχει υγεία να το κυνηγάει και να του βγει γερό και απροβληματιστο.

Ευχαριστώ πολύ και το φόρουμ που φιλοξένησε την αγγελία μου.

Πρώτα ο Θεός αυριο που λογικά θα γίνει και επίσημα το deal θα ενημερώσω ώστε να κλείσει η αγγελία.
Να το χαρεί με υγεία καλοντουφεκο
 
Μετά από ταλαιπωρία με την ασφάλεια τελικά το όπλο θα αναχωρήσει σήμερα για το νέο του ιδιοκτήτη.

Να κλείσει η αγγελία και πάλι ευχαριστώ.

Όσο για τον νέο του κάτοχο να είναι πάντα γερός να το κυνηγάει και να μη διστάσει να με ρωτήσει για οποιαδήποτε απορία σχετικά με το όπλο!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top