Πωλείται, BERETTA ASE 90 SPORTING.

Status
Not open for further replies.
Έγραψα αλλά μάλλον σε λάθος σημείο!
Πωλείται BERETTA ASE 90 SPORTING cal12, 75εκ κάννες με 3&2 τσοκ. Βάρος 3.5κιλα Κατάσταση άριστη.
Τιμή 3800€ καλύτερη τιμή μπορεί να γίνει με αφαίρεση του κοντακιού κατά 300€ και αν είναι μέλος του HL forum θα κάνω και κάτι καλύτερο. Ευχαριστώ.
 
Νικηφόρε, πρόσεχε μην πάρει κανείς την γυναίκα σου πως έβαλες το όπλο στον καναπέ!!! Κινδυνεύεις.
Πέρα από την πλάκα, φαίνεται κατάσταση βιτρίνας. Καλοπούλητο ώστε να καλύψεις άλλες σου ανάγκες.
 
Νικηφόρε, πρόσεχε μην πάρει κανείς την γυναίκα σου πως έβαλες το όπλο στον καναπέ!!! Κινδυνεύεις.
Πέρα από την πλάκα, φαίνεται κατάσταση βιτρίνας. Καλοπούλητο ώστε να καλύψεις άλλες σου ανάγκες.
Ευτυχώς επήγε στην μάνα της!😅 Μόνο από τον γιο μου θα τα ακούσω.
Το όπλο είναι όντως καθαρό!
 
Καλησπέρα φιλε μου ... κοιτάζοντας λιγο τις φωτογραφίες καταλαβαίνω ότι το όπλο είναι TRAP και όχι SPORTING ... :oops:

ΑΝ οι φωτογραφίες ειναι του όλπου σου, το γραφει κάτω από τη σκανδάλη ... επίσης τα trapοντούφεκα δεν εχουν επιλογέα στις κάνες ενώ τα sporting εχουν... και αυτό που μας δείχνεις δεν έχει ...
Μήπως καταλαβαίνω κάτι λάθος ??? Διευκρίνησε το μας σε παρακαλώ , γιατί έχω φίλο που ενδιαφέρεται άμεσα , αλλά όχι για Trap ...
 
Καλησπέρα φιλε μου ... κοιτάζοντας λιγο τις φωτογραφίες καταλαβαίνω ότι το όπλο είναι TRAP και όχι SPORTING ... :oops:

ΑΝ οι φωτογραφίες ειναι του όλπου σου, το γραφει κάτω από τη σκανδάλη ... επίσης τα trapοντούφεκα δεν εχουν επιλογέα στις κάνες ενώ τα sporting εχουν... και αυτό που μας δείχνεις δεν έχει ...
Μήπως καταλαβαίνω κάτι λάθος ??? Διευκρίνησε το μας σε παρακαλώ , γιατί έχω φίλο που ενδιαφέρεται άμεσα , αλλά όχι για Trap ...
Ήταν όπλο τραπ με τσοκάρισμα φουλ έξτρα φουλ και κοντάκι τραπ. Του άνοιξα τα τσοκ σε 3&2 και το κοντάκι του το κατέβασα για να ρίχνω Σπόρτινγκ. Δεν έχει επιλογέα όπως πολύ σωστά αναφέρεις.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top