Πωλείται τζακετ Beretta Schwarzwald XXL

Beretta Schwarzwald XXL καινούργιο δεν έχει φορεθεί ποτέ ,μόνο δοκιμαστεί στο σπίτι.Το είχα πάρει σε προσφορά από τον Καρασαββίδης Hobbi όταν είχε πάρει όλο το στοκ από την αντιπροσωπεία στα 155€ ,όταν πωλούνταν κανονικά γύρω στα 300€.Φοβερη ποιότητα ,πολύ ζεστό ιδανικό για καρτέρι220202495149.jpg στο κρύο ,αδιάβροχο, πολλές τσέπες ,ραντες για να το έχεις στη πλάτη όταν περπατάς, ενισχύσεις και δερμάτινα τελειώματα, δυστυχώς δεν μου κάθεται όπως θα το ήθελα ,δεν λέει να πέσει και η κοιλιά .Καλό είναι να έρθει οποίος ενδιαφέρεται να το δοκιμάσει στο σπίτι μην την πάθει όπως εγώ.Δεν αποστέλλεται.Τιμη 150€.220202495545.jpg220202495610.jpg220202495647.jpg
 
Last edited:
Beretta Schwarzwald XXL καινούργιο δεν έχει φορεθεί ποτέ ,μόνο δοκιμαστεί στο σπίτι.Το είχα πάρει σε προσφορά από τον Καρασαββίδης Hobbi όταν είχε πάρει όλο το στοκ από την αντιπροσωπεία στα 155€ ,όταν πωλούνταν κανονικά γύρω στα 300€.Φοβερη ποιότητα ,πολύ ζεστό ιδανικό για καρτέριView attachment 87005 στο κρύο ,αδιάβροχο, πολλές τσέπες ,ραντες για να το έχεις στη πλάτη όταν περπατάς, ενισχύσεις και δερμάτινα τελειώματα, δυστυχώς δεν μου κάθεται όπως θα το ήθελα ,δεν λέει να πέσει και η κοιλιά .Καλό είναι να έρθει οποίος ενδιαφέρεται να το δοκιμάσει στο σπίτι μην την πάθει όπως εγώ.Δεν αποστέλλεται.Τιμη 150€.View attachment 87006View attachment 87007View attachment 87008
το εχω χρονια ,σκυλι ,δεν παθαινει τιποτα.
 
Back
Top