Πωλείται γων.τροχος Βοsch.

Status
Not open for further replies.
Σιγά μην έμενε... :cool:
Παντελη εδω θα κάνω μια παρένθεση.
Ειμαι απο τους ανθρώπους που πολύ δύσκολα πουλάει πράγματα και ειδικά εργαλεία με τα οποία εχω ψύχωση γενικοτερα.
Ομως εφτασα σε σημειο που εχω πρόβλημα χώρου και ειπα να τον δώσω μια και ήταν αδούλευτος. Εχω αρκετα εργαλεία που χρησιμοποιήθηκαν ελάχιστα αφου τα αγόρασα για την δουλεια που ήθελα να κανω και απο κει και πέρα ειναι στο ράφι.
 
Παντελη εδω θα κάνω μια παρένθεση.
Ειμαι απο τους ανθρώπους που πολύ δύσκολα πουλάει πράγματα και ειδικά εργαλεία με τα οποία εχω ψύχωση γενικοτερα.
Ομως εφτασα σε σημειο που εχω πρόβλημα χώρου και ειπα να τον δώσω μια και ήταν αδούλευτος. Εχω αρκετα εργαλεία που χρησιμοποιήθηκαν ελάχιστα αφου τα αγόρασα για την δουλεια που ήθελα να κανω και απο κει και πέρα ειναι στο ράφι.

Δημήτρη είμαι ομοιοπαθής ως προς την ψύχωση με τα εργαλεία, το πρώτο μου εργαλείο, παιδί ακόμα, ήταν ένα δράπανο Black & Decker πορτοκαλί, τα θυμάται κανείς; Τα πρώτα σοβαρά εργαλεία που αγόρασα ήταν ο τροχός αυτός και ένα κρουστικό πιστολέτο της Bosch , της μπλε σειράς .
Έχω τα πάντα σχεδόν και χρησιμοποιώ ελάχιστα, καθώς τις περισσότερες δουλειές τις κάνουν πλέον άτομα από τα συνεργεία που συνεργάζομαι στην οικοδομή.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top