Πρόγραμμα Άρτεμις (ερωτηματολόγιο)

..... αισθάνομαι ντροπή για την άγνοιά μου , αλλά είμαι διατεθειμένος να επανορθώσω.
αν μπορείς ενημέρωσέ με ( ... μας ), τι και που ?
ευχαριστώ.

Καλημέρα George!

Το ερωτηματολόγιο ΑΡΤΕΜΙΣ θα το ζητήσεις και θα το πάρεις από τον σύλλογο που βγάζεις την άδεια σου κάθε χρόνο. Μαζί με το ερωτηματολόγιο θα σου δώσουν και ένα φάκελο για τον αποστείλεις στην επιστημονική επιτροπή στο τέλος της σεζόν...με μηδέν έξοδα αποστολής για εσένα.
Καθ όλη την διάρκεια της σεζόν...μετά από κάθε έξοδο...συμπληρώνουμε τα στοιχεία της εξόδου μας. Σαν ημερολόγιο!
Μόλις τελείώσει η σεζόν...το στέλνεις πίσω....και σου έρχεται ως δώρο μια καρφίτσα...και το βιβλιαράκι με τα πανελλαδικά αποστελέσματα της έρευνας.

Είναι κάτι πολύ απλό που δεν πρέπει να το αμελούμε...και μόνο καλό σε όλους κάνει!
 
η συμπληρωση του ΑΡΤΕΜΙΣ εχει και καλα , και κακα , ενα απο τα κακα ειναι οτι δεν ειναι απορητο σε ολους , και τα παλια χρονια μας ερχονταν εδω στο νησι πολλοι , που ηξεραν σε ποιο μερος θα βρουν τα κοπαδια με της περδηκες ,και ποσα κομματια ηταν , και εαν δεχονταν , η οχι να της πλησιασουν , και ολα αυτα απο τα γραφομενα του συμπληροματος του ΑΡΤΕΜΗΣ , και τι ειδους θυραματα εχει η Σαμος , ποσους λαγους , αγριογουρουνα , και που ΚΤΛ , ποτε δεν το εχω συμπληρωση γιααυτο και μονο τον λογο γιατι δεν ειναι ΑΠΟΡΗΤΟ σε ολους ντοπιους και μη , το καθε μελος ενος συλογου θα μπωρεσει πανευκολα να το διαβασει , ΥΓ υποψιες απο πολλους υπαρχουν , οταν βλεπαμε αγνωστους κυνηγους απο το πουθενα να πηγενουν κατευθιαν στα σημεια που υπαρχουν τα θυραματα ,σαν να εχουν ρανταρ
 
Νίκο αν δεις το ερωτιματολογιο του Αρτέμης θα δεις ότι το μέρος που δηλώνεις ότι κυνηγάς είναι το πλησιέστερο χωριό δεν δηλώνεις ακριβώς το μερος που κυνηγας οπότε το να βρει άλλος που κυνηγας είναι πολλή δύσκολο . Τα ίδια λένε κ στα μέρη μου αλλά είναι αβάσιμα, στην τελική αν το μέρος που κυνηγας είναι κολλητά σε κάποιο οικισμό γράψε 1 μεγάλο χωριό παραδίπλα. Από το Άρτεμις όλοι βγαίνουμε κερδισμένοι.
ΕΙΔΙΚΆ εγω .my man. .sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Πάιδες...δεν είναι έτσι τα πράγματα!!
Στο Αρτεμις δηλώνεις ΝΟΜΟ! δεν δηλώνεις χωριό...ή κάτι άλλο.
Εκτός των άλλων...τα στοιχεία αφορούν την προηγούμενη χρονία αφού η αποστολή του γίνεται με το τέλος της σεζόν.
Μην ψάχνουμε σας παρακαλώ δικαιολογίες εκεί που δεν υπάρχουν...

Επίσης...ζούμε την εποχή της πληροφορίας! Δεν περιμένει κανείς να διαβάσει το ΑΡΤΕΜΙΣ για να δει που θα πάει για κυνήγι την επόμενη χρονία. Τώρα με το facebook και τα forum το που έχει θήραμα και τί θήραμα έχει...φροντίζουν ορισμένοι να το κοινοποιούν σε όλους.
 
Δηλώνεις νομο κ κοντινότερο οικισμό . Άλλαξαν τα ερωτηματολογια;;;; το συμπληρώνει 1 φίλος που κυνηγάμε μαζί κ δεν το κοίταξα.
Για όλα τα άλλα καλαμπούρι κάνουμε :)

Καλημέρα φίλε μου.
ΌΧΙ μόνο Νομό συμπληρώνεις..... τίποτα άλλο.
Το συμπληρώνω κανονικότατα....και δεν έχει αλλάξει εδώ και πολλά χρόνια.
 
Στη Σάμο που είναι μικρό νησί και ταυτίζεται με τον Νομό μπορεί και να ισχύει αυτό που υποψιάζεται ο κύριος Νίκος ;)
Πάμε κουβέντα για τρυγόνια τώρα... :)
 
συμπληρωνετε και στελνετε τελος της σεζον , ναι και την επομενη σεζον ξερουν οτι το νησι ειχε περδηκες , οποτε θα εχει και στην καινουρια σεζον , δεν ειναι δυνατον να φαγωθουν ολες σε μια χρονια
 
ναι και ξερουν ποσο μανιοδης κυνηγος ειναι ο καθενας μας , ασε που πολλοι το συμπληρωνουν για τα ματια του κοσμου, με ψευτηκα αποτελεσματα , η προς τα πανω οι μετριοι κυνηγοι , και προς τα κατω , οι καλοι κυνηγοι
 
η συμπληρωση του ΑΡΤΕΜΙΣ εχει και καλα , και κακα , ενα απο τα κακα ειναι οτι δεν ειναι απορητο σε ολους , και τα παλια χρονια μας ερχονταν εδω στο νησι πολλοι , που ηξεραν σε ποιο μερος θα βρουν τα κοπαδια με της περδηκες ,και ποσα κομματια ηταν , και εαν δεχονταν , η οχι να της πλησιασουν , και ολα αυτα απο τα γραφομενα του συμπληροματος του ΑΡΤΕΜΗΣ , και τι ειδους θυραματα εχει η Σαμος , ποσους λαγους , αγριογουρουνα , και που ΚΤΛ , ποτε δεν το εχω συμπληρωση γιααυτο και μονο τον λογο γιατι δεν ειναι ΑΠΟΡΗΤΟ σε ολους ντοπιους και μη , το καθε μελος ενος συλογου θα μπωρεσει πανευκολα να το διαβασει , ΥΓ υποψιες απο πολλους υπαρχουν , οταν βλεπαμε αγνωστους κυνηγους απο το πουθενα να πηγενουν κατευθιαν στα σημεια που υπαρχουν τα θυραματα ,σαν να εχουν ρανταρ
Εισαι πολυ νυχτωμένος...
Και μαλλον ετσι κανεις εσυ για να το γραφεις.
Συνεχισε να ζεις στον μικροκοσμο σλυ και ασ ολους εμας να κανουμε το λαθος και να "ενημερωνουμε" που εχει πουλια!!!!
Πονηρουλη...
 
Το θεμα ειναι απλό! Οποίος θελει και το πιστεύει το συμπληρώνει, οποίος δεν ενδιαφέρεται επι του θέματος απλα δεν το συμπληρώνει και ετσι ειναι όλοι ευχαριστημένοι. Τα υπόλοιπα ειναι αλλα λόγια να αγαπιόμαστε......ή καλυτερα να βασανίζουμε το πληκτρολόγιο μας. Ας πράξει λοιπον ο καθένας μας κατα συνείδηση.
 
Back
Top