Πρωτοχρονιάτικη πίτα HL 2020

Hunterslife Team

Staff member
Αγαπητοί φίλοι, ώρα για μία ακόμα μάζωξη ώστε να περάσουμε τόσο όμορφα, όσο μόνο εμείς ξέρουμε. Με αφορμή τον ερχομό του νέου έτους είπαμε να μαζευτούμε σε ένα εστιατόριο και να κόψουμε την πρωτοχρονιάτικη πίτα μας. Η ημερομηνία είναι το Σάββατο 7 Μαρτίου και η ώρα 20:00. Το μέρος θα το ανακοινώσουμε σε λίγες ημέρες. Ελάτε να περάσουμε ένα αξέχαστο βράδυ με μπόλικο φαγητό, πολλές κυνηγετικές ιστορίες και να γελάσουμε με την καρδιά μας.

Δηλώστε συμμετοχή παρακάτω για να μπορέσουμε να κάνουμε κράτηση μέχρι την Τρίτη 3 Μαρτίου. Φυσικά όποιος θέλει μπορεί να φέρει και την οικογένεια του αρκεί να δηλώσει τα άτομα!

Η διαχειριστική ομάδα του HuntersLife.gr
 
Last edited by a moderator:
Εγώ θα το ήθελα πολύ, αλλά μετά τον Φεβρουάριο που είχα δεσμεύσει όλα τα ΣΚ για κυνήγι άμα πω ότι καπάκι το πρώτο ελεύθερο Σάββατο θα πάω για το κοπη το πίτα, φοβάμαι ακραίες αντιδράσεις...
.terror.
Ξεμείνες .very funny. .very funny. από φυσίγγια;
 
Καθώς δεν βλέπω και πολύ κινητικότητα παρακαλώ τα μέλη να βάλουν το όνομα τους εφόσον προτίθεται να έρθουν στην κοπή της πίτας το ερχόμενο Σάββατο. Να δούμε πόσοι είμαστε ώστε να μπορέσουμε να κανονίσουμε τον χώρο αλλά και την πίτα. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον δεν πειράζει δεν κόβουμε πίτα φέτος, υγεία σε όλους.
 
Καθώς δεν βλέπω και πολύ κινητικότητα παρακαλώ τα μέλη να βάλουν το όνομα τους εφόσον προτίθεται να έρθουν στην κοπή της πίτας το ερχόμενο Σάββατο. Να δούμε πόσοι είμαστε ώστε να μπορέσουμε να κανονίσουμε τον χώρο αλλά και την πίτα. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον δεν πειράζει δεν κόβουμε πίτα φέτος, υγεία σε όλους.
Εγώ θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά την συγκεκριμένη ημερομηνία δεν γίνεται λόγω προσωπικών υποχρεώσεων ,μήπως εάν ρίξετε και μια άλλη ημερομηνία πιο μετά υπάρχει και μεγαλύτερη κινητικότητα .
 
Εγώ θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά την συγκεκριμένη ημερομηνία δεν γίνεται λόγω προσωπικών υποχρεώσεων ,μήπως εάν ρίξετε και μια άλλη ημερομηνία πιο μετά υπάρχει και μεγαλύτερη κινητικότητα .

Αν υπάρχει πρόταση ας πέσει, ανοιχτό θέμα είναι εδώ. ;)
 
Καθώς δεν βλέπω και πολύ κινητικότητα παρακαλώ τα μέλη να βάλουν το όνομα τους εφόσον προτίθεται να έρθουν στην κοπή της πίτας το ερχόμενο Σάββατο. Να δούμε πόσοι είμαστε ώστε να μπορέσουμε να κανονίσουμε τον χώρο αλλά και την πίτα. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον δεν πειράζει δεν κόβουμε πίτα φέτος, υγεία σε όλους.
Μέσα....
 
Back
Top