Πρωτοχρονιάτικη πίτα HL 2019

Πότε θα θέλατε να κόψουμε την πρωτοχρονιάτικη πίτα μας?

  • 23 Φεβρουαρίου

    Votes: 8 30,8%
  • 2 Μαρτίου

    Votes: 18 69,2%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Ομορφο βραδυ, εξαιρετικη παρεα, δυσκολος ο διαλογος αλλα τα προσωπα μετρανε, και του χρονου να ειμαστε απαντες καλα, περισσοτεροι,
στην σημαντικη αυτη στιγμη του αγαπημενου μας χομπυ. Ενα μεγαλο ευχαριστω στους ακουραστους συνετελεστες και σε ολα τα αγαπητα μελη.
 
Γεια χαρά σε όλη την παρέα. Άλλη μια βραδιά πέρασε όπου βγήκαμε με την παρέα από το φόρουμ για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας μας αυτή την φορά. Δυστυχώς δεν μπορούσα να μείνω περισσότερο και έφυγα λίγο πριν τις 12. Χάρηκα όμως που γνώρισα και τα είπαμε από κοντά με τον Γρηγόρη @tsakalos και με τα υπόλοιπα παλικάρια που έχω γνωρίσει από αυτόν εδώ τον χώρο. Και του χρόνου να είμαστε καλά!
Βάζω και κάποιες φωτογραφίας που τράβηξα με το κινητό.


 
Και του χρόνου να είμαστε γεροί να το επαναλάβουμε.
Η βραδιά ήταν πολύ ωραία, συναντηθήκαμε μετά από καιρό και περάσαμε φανταστικα, τσιμπησαμε και το κάτι τις μας:)
Πολύ ωραία ήταν χθες, καλό και το μαγαζί αλλά άπαιχτη και η παρέα. Το φλουρί από ότι ενημερώθηκα ήταν στο κομμάτι που πήρε ο αδερφός μου σπίτι για τη γυναίκα του. Πάντα τυχερη να ειναι. Φώτο θα ανεβάσω αργότερα γτ έχω έρθει Ναύπλιο.


Πες το ντε και έφαγα όλη την υπόλοιπη πίτα χωρίς λόγο .my man.
 
Χθες είχα τη τύχη με το μέρος μου πάντως !!
Αφού το φλουρί μας έκανε κόλπα τα παιδιά κανένα μια όντος αυθόρμητη κλήρωση , ζητώντας από κάποιων εκτός της παρέας μας να πει ένα νούμερο από τα 1 μέχρι το 17 ... και ο γάτος είπε το νούμερο μου (σύμφωνα με την θέση στο τραπέζι) !! Χαχαχα
Να είστε καλά όλοι και του χρόνου
Να είναι καλά κ ο Παρδαλακης για την ευγενική χορηγία του !
 
Last edited:
Μόλις επέστρεψα από ταξίδι αστραπή στη Ζάκυνθο,έφυγα χθες στις πέντε το απόγευμα, και μπήκα να δω πως τα περάσατε
Χαίρομαι που περάσατε υπέροχα, στεναχωρήθηκα που δεν βρέθηκα κοντά σας.
Να είμαστε όλοι καλά και σίγουρα θα υπάρξουν ευκαιρίες να τα ξαναπούμε από κοντά..shake hands.
 
Γεια χαρά σε όλη την παρέα. Άλλη μια βραδιά πέρασε όπου βγήκαμε με την παρέα από το φόρουμ για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας μας αυτή την φορά. Δυστυχώς δεν μπορούσα να μείνω περισσότερο και έφυγα λίγο πριν τις 12. Χάρηκα όμως που γνώρισα και τα είπαμε από κοντά με τον Γρηγόρη @tsakalos και με τα υπόλοιπα παλικάρια που έχω γνωρίσει από αυτόν εδώ τον χώρο. Και του χρόνου να είμαστε καλά!
Βάζω και κάποιες φωτογραφίας που τράβηξα με το κινητό.


Ρε αλεπουδιαρη τι ύφος είναι αυτό?.yel.
Και του χρόνου να έχετε την υγεία σας να το ξανακανετε
 
Θελω να πω και εγω με την σειρα μου ενα μεγαλο Μπραβο και ενα Ευχαριστω απο καρδιας στον Βασιλη και τον Μανο που ετρεξαν για αυτην την υπεροχη βραδια.
Η παρεα υπεροχη ..... γελασαμε φαγαμε ηπιαμε και ολοι φυγαμε με ενα πλατυ χαμογελο στο Προσωπο.
Σας ευχαριστω ολους για την υπεροχη βραδια.... και αναμενω την επομενη.....
 
Last edited:
Back
Top