Πρωτοχρονιάτικη πίτα HL 2019

Πότε θα θέλατε να κόψουμε την πρωτοχρονιάτικη πίτα μας?

  • 23 Φεβρουαρίου

    Votes: 8 30,8%
  • 2 Μαρτίου

    Votes: 18 69,2%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Ελληναράδες της τελευταίας στιγμής είστε ρε κούκλοι!
Θεόφραστε φέτος θα το νικήσουμε το θηρίο? Πέρυσι έδωσες πόνο πάντως και σε παραδέχτηκα!
Εμεις προλάβαμε τουλάχιστον ;)..... Οποιος έρθει και δεν ειναι στην λίστα...δεν θα τον αφησω να κάτσει στο τραπέζι μας......sarcastic..sarcastic..sarcastic.
θα τα steakbbq2 bbq2 ολα μόνος μου....
 
Καλημερα σας κυριοι, μπορω να στειλω δυο φιλες μου ως αντιπροσωπους???
Θεωρω οτι θα ομορφυνουν την παρεα σας - χρειαζεται, αλλωστε δεν ειστε και για καλλιστεια - και θα ακονισουν και την οραση σας....
.my man.Ουκρανέζες ; .yel.
 
Σήμερα θα γιορτάσουμε την αλλαγή του χρόνου στο μουσικό μεζεδοπωλείο "ο Πλακιάς" με άφθονο φαγητό και ποτό και όμορφη ελληνική μουσική. Ραντεβού δίνουμε για τις 21:00 στην διεύθυνση Ζαλοκώστα 34, Περιστέρι (Δίπλα στην πλατεία Μπουρναζίου).
 
Και ο τυχερός που θα κερδίσει το φλουρί θα έχει και το κέρασμα του ευγενικής χορηγίας του εξαιρετικού επαγγελματία αλλά κυρίως καλού φίλου Αλέξη παρδαλάκη!
GM sporting για κάψιμο στο σκοπευτήριο...
Ειναι απο τους λίγους που προσφέρει χορηγία, σε πολλούς συλλόγους,εκδηλώσεις κλπ. Μπράβο του!!!!
 
Αλλη μια μαζωξη έλαβε τέλος και παμε για την επόμενη;)
Καλή παρέα , το μαγαζί φουλ αλλά πολύ δυνατά η ορχήστρα και καναμε κεφάλι ,αφου μείναμε σχεδον μεχρι τις μιάμιση.
Κάποια στιγμή τούρτες άρχισαν να πηγαινοέρχονται απο τα πολλά γενέθλια που γιόρταζαν στο μαγαζί και προς στιγμή νόμισα οτι βρίσκομαι σε παιδότοπο. .yel.
Αντε και στην επόμενη !
....Είμαστε σε αναμονή για το φλουρί.......καποιος πρέπει νά τό έχει καταπιεί
Θα το καταλάβει σήμερα ακούγοντας το ...."ντιν " στη λεκάνη .
.sarcastic.
 
Πολύ ωραία ήταν χθες, καλό και το μαγαζί αλλά άπαιχτη και η παρέα. Το φλουρί από ότι ενημερώθηκα ήταν στο κομμάτι που πήρε ο αδερφός μου σπίτι για τη γυναίκα του. Πάντα τυχερη να ειναι. Φώτο θα ανεβάσω αργότερα γτ έχω έρθει Ναύπλιο.
 
Back
Top