Προσφορές-Τιμές

Υπάρχει και κατι καλό με τις.τιμες αυτές ..Θα σταματήσουν τα κλαμπανισματα στα 50 μέτρα και οι τριάρες στον Θεό .
Να τραυματίζονται τα πουλιά χωρίς κανένα λόγο ...
Μετρημένες ντουφεκιες πλέον ...
Θα αδειάσουν τα βουνά Περικλή.
 
Θα αδειάσουν τα βουνά Περικλή.
Ίσως θα αδειάσουν από αυτούς που πάνε να κάνουν πόλεμο και όχι να κυνηγήσουν...
Όταν περνάνε 10 πουλιά στον Θεό και τρώνε τις τριάρες πυροβολικό ...Ε αυτά θα σταματήσουν ...
Εμένα 5 καλές να μου περάσουν θελω ,να πιω καφέ και να μυρίζω το βουνό ..

Προφανώς και με πονάνε οι τιμές ,...Αλλά πίσω ίσως βγάλει και κάτι καλό
 
Ίσως θα αδειάσουν από αυτούς που πάνε να κάνουν πόλεμο και όχι να κυνηγήσουν...
Όταν περνάνε 10 πουλιά στον Θεό και τρώνε τις τριάρες πυροβολικό ...Ε αυτά θα σταματήσουν ...
Εμένα 5 καλές να μου περάσουν θελω ,να πιω καφέ και να μυρίζω το βουνό ..

Προφανώς και με πονάνε οι τιμές ,...Αλλά πίσω ίσως βγάλει και κάτι καλό
Έτσι είναι Περικλή. Βγαίνουμε στο βουνό για να χαρούμε πολλά πράγματα και όχι μόνο για να σκοτώσουμε. Δυστυχώς όμως υπάρχουν πολλοί ουγκ
 
Ίσως θα αδειάσουν από αυτούς που πάνε να κάνουν πόλεμο και όχι να κυνηγήσουν...
Όταν περνάνε 10 πουλιά στον Θεό και τρώνε τις τριάρες πυροβολικό ...Ε αυτά θα σταματήσουν ...
Εμένα 5 καλές να μου περάσουν θελω ,να πιω καφέ και να μυρίζω το βουνό ..

Προφανώς και με πονάνε οι τιμές ,...Αλλά πίσω ίσως βγάλει και κάτι καλό
Έτσι το μόνο καλό.. αλλά η τιμες αυτές είναι κοροϊδία περί…. Για να μην πω κάτι ποιο βαρη
 
Είναι σοβαρό το κακό με την ακρίβεια...Πολλοί φίλοι δεν θα κυνηγήσουν,άλλοι θα κυνήγουν λίγο με εξόδους από Αθήνα διότι δεν είχαν απόθεμα και με διάφορες οικογενειακές ανάγκες δεν(Και τα καύσιμα)....Συναντιόμασταν πρώτα όλοι μαζί και ήταν κάτι το ωραίο.Τώρα μου λένε στον γάμο να κοιτάξουμε μια ημερομηνία να βολεύει όλους μας για να πάμε.Γιατί μετά δεν ξανάχει στο χωριό ή αλλού σπασμένοι ή μετρημένες στα δάκτυλα τους ενός χεριού.Προσωπικά με στενοχώρησε πολύ....
 
Το έργο θα δυσκολέψει και για το καλό του πλανήτη θα υπάρξει μεγάλη στέρηση ελευθεριών μέσα σε όλα είναι και η ακρίβεια και πολλά άλλα το θέμα είναι τι κάνουμε εμείς και τι θα ψηφίσουμε γιατί στο τέλος θα καταλήξουμε στην αλήθεια του Ωνάση ότι θα καταλήξει στο τέλος όλος ο πλούτος σε ιδρύματα και ελάχιστους και οι υπόλοιποι λέει μετά θα επαναστατήσουν και οι πλούσιοι θα δυσκολεύτουν από κει και έπειτα .Προς το παρόν είμαστε στην αρχή του πρώτου μέρους και δεν ξέρω αν θα προλάβουμε το δεύτερο .
 
Το έργο θα δυσκολέψει και για το καλό του πλανήτη θα υπάρξει μεγάλη στέρηση ελευθεριών μέσα σε όλα είναι και η ακρίβεια και πολλά άλλα το θέμα είναι τι κάνουμε εμείς και τι θα ψηφίσουμε γιατί στο τέλος θα καταλήξουμε στην αλήθεια του Ωνάση ότι θα καταλήξει στο τέλος όλος ο πλούτος σε ιδρύματα και ελάχιστους και οι υπόλοιποι λέει μετά θα επαναστατήσουν και οι πλούσιοι θα δυσκολεύτουν από κει και έπειτα .Προς το παρόν είμαστε στην αρχή του πρώτου μέρους και δεν ξέρω αν θα προλάβουμε το δεύτερο .
Αυτά συμβενουν όταν ζεις σε μια γιαλαντζί δημοκρατία!!!!….topic.
 
Είναι σοβαρό το κακό με την ακρίβεια...Πολλοί φίλοι δεν θα κυνηγήσουν,άλλοι θα κυνήγουν λίγο με εξόδους από Αθήνα διότι δεν είχαν απόθεμα και με διάφορες οικογενειακές ανάγκες δεν(Και τα καύσιμα)....Συναντιόμασταν πρώτα όλοι μαζί και ήταν κάτι το ωραίο.Τώρα μου λένε στον γάμο να κοιτάξουμε μια ημερομηνία να βολεύει όλους μας για να πάμε.Γιατί μετά δεν ξανάχει στο χωριό ή αλλού σπασμένοι ή μετρημένες στα δάκτυλα τους ενός χεριού.Προσωπικά με στενοχώρησε πολύ....
Εγώ δεν τους θέλω τους Αθηναίους να κάτσουν σπίτια τους προτιμώ να κυνηγώ μόνος μου .big smile..welcome1..very funny.
 
Εγώ δεν τους θέλω τους Αθηναίους να κάτσουν σπίτια τους προτιμώ να κυνηγώ μόνος μου .big smile..welcome1..very funny.
Πηρε παιδικός κολλητός σπίτι Κύμη φέτος.
Αν συνεχίσεις έτσι θα ανεβαίνω πάνω κάθε ΣΚ και δεν θα αφήσω τσίχλα για εσάς πιο κάτω .yel. .
 
Πηρε παιδικός κολλητός σπίτι Κύμη φέτος.
Αν συνεχίσεις έτσι θα ανεβαίνω πάνω κάθε ΣΚ και δεν θα αφήσω τσίχλα για εσάς πιο κάτω .yel. .
Κάτσε να σου φέρω τον φίλο τον Μήτσο ολογράφως κρικρι και άμα ξαναπατήσεις σφύρα μου.Μην σου πω θα κόψεις και το κυνήγι. 😂
 
Ίσως θα αδειάσουν από αυτούς που πάνε να κάνουν πόλεμο και όχι να κυνηγήσουν...
Όταν περνάνε 10 πουλιά στον Θεό και τρώνε τις τριάρες πυροβολικό ...Ε αυτά θα σταματήσουν ...
Εμένα 5 καλές να μου περάσουν θελω ,να πιω καφέ και να μυρίζω το βουνό ..

Προφανώς και με πονάνε οι τιμές ,...Αλλά πίσω ίσως βγάλει και κάτι καλό
η καρτεριτζιδες δεν θα εχουν τοσο θεμα οσο αυτοι που δεν μπορουν να σταθουν πουθενα και κανουν συνεχεια περπατητο ,αυτοι θα εχουν μεγαλο θεμα καταναλωσεις φυσιγγιων γιατι οσο περπατας ριχνεις ενω στο καρτερι 10 πουλακια θα περασουν ,μεχρι εκει.[εκτος αμα ριξει κανα χιονακι και συνεφιασει ο ουρανος αλλα ας γινει αυτο και ριχνω οσα θες μετα.]
 
Back
Top