Προσφορές-Τιμές

Και εμείς με την σειρά μας θα τους στηρίξουμε όσο μπορούμε.
Ήδη μια παραγγελία έχει παραληφθεί και ετοιμάζουμε και άλλη για τέλος Ιουλίου. Το μονο καλό με την πολύ δουλειά , τα Σάββατα και τις υπερωρίες, είναι το εξτρα χρήμα που μπορούμε να σπρώξουμε με τους συναδέλφους και συγκυνηγους σε πυρομαχικα και όχι μονο. Και 7,20 να πάει το 32 ο Ρουμελιώτης οι άλλοι τα έχουν ήδη 8+ και ΟΛΟΙ λένε ότι θα ανέβουν κι αλλο. Οποτε.....
 
Είχα δύο χρόνια να αγοράσω φυσίγγια, δεν έκανα πολλές εξόδους και είχα κάποιο στοκ.
Πήγα σήμερα σε κάποιο συνοικιακο κυνηγομαγαζο και έπαθα σοκ.
Oscar nitro 9
Nsi gm3 fast 9
Rc 32 9
Nsi ns20 classica 10
Jordan κόκκινο 9
Gevelot 12
B&P mp long range 13
Έτσι για να ξέρουμε τι μας περιμενει
 
Είχα δύο χρόνια να αγοράσω φυσίγγια, δεν έκανα πολλές εξόδους και είχα κάποιο στοκ.
Πήγα σήμερα σε κάποιο συνοικιακο κυνηγομαγαζο και έπαθα σοκ.
Oscar nitro 9
Nsi gm3 fast 9
Rc 32 9
Nsi ns20 classica 10
Jordan κόκκινο 9
Gevelot 12
B&P mp long range 13
Έτσι για να ξέρουμε τι μας περιμενει
Να τα βάλουν στον @@@‘ με αυτές της τιμες
 
Είχα δύο χρόνια να αγοράσω φυσίγγια, δεν έκανα πολλές εξόδους και είχα κάποιο στοκ.
Πήγα σήμερα σε κάποιο συνοικιακο κυνηγομαγαζο και έπαθα σοκ.
Oscar nitro 9
Nsi gm3 fast 9
Rc 32 9
Nsi ns20 classica 10
Jordan κόκκινο 9
Gevelot 12
B&P mp long range 13
Έτσι για να ξέρουμε τι μας περιμενει
Είχα δύο χρόνια να αγοράσω φυσίγγια, δεν έκανα πολλές εξόδους και είχα κάποιο στοκ.
Πήγα σήμερα σε κάποιο συνοικιακο κυνηγομαγαζο και έπαθα σοκ.
Oscar nitro 9
Nsi gm3 fast 9
Rc 32 9
Nsi ns20 classica 10
Jordan κόκκινο 9
Gevelot 12
B&P mp long range 13
Έτσι για να ξέρουμε τι μας περιμενει
Κάτι τέτοιο μας περιμένει
 
Για τον Καρδαρα δεν ξέρω αλλά ο ρουμελιωτης θα παίξει όσο γίνεται πιο χαμηλά όπως πάντα δλδ. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ξεπεράσουν τα 6.50€ τα 30αρια και τα 7€ τα 32αρια του. Όπου ναναι θα μάθουμε... Και κάτι ακόμα.. Θεωρώ την psb που θ δουλέψει φέτος ανώτερη από την csb. Bεβαια όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα..
 
Για τον Καρδαρα δεν ξέρω αλλά ο ρουμελιωτης θα παίξει όσο γίνεται πιο χαμηλά όπως πάντα δλδ. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ξεπεράσουν τα 6.50€ τα 30αρια και τα 7€ τα 32αρια του. Όπου ναναι θα μάθουμε... Και κάτι ακόμα.. Θεωρώ την psb που θ δουλέψει φέτος ανώτερη από την csb. Bεβαια όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα..
Κάτσε στο τέλος ξυριζουν το γαμπρό!Θα δοκιμαστούν παντού στο τέλος της χρονιάς θα δούμε.
 
Για τον Καρδαρα δεν ξέρω αλλά ο ρουμελιωτης θα παίξει όσο γίνεται πιο χαμηλά όπως πάντα δλδ. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ξεπεράσουν τα 6.50€ τα 30αρια και τα 7€ τα 32αρια του. Όπου ναναι θα μάθουμε... Και κάτι ακόμα.. Θεωρώ την psb που θ δουλέψει φέτος ανώτερη από την csb. Bεβαια όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα..
Το σεταπ τους θα είναι 1,70 *32 καρδαρα 22 σε κάλυκα Μαξαμ αν βρουν … πρόβλεψη κανο
 
Για τον Καρδαρα δεν ξέρω αλλά ο ρουμελιωτης θα παίξει όσο γίνεται πιο χαμηλά όπως πάντα δλδ. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ξεπεράσουν τα 6.50€ τα 30αρια και τα 7€ τα 32αρια του. Όπου ναναι θα μάθουμε... Και κάτι ακόμα.. Θεωρώ την psb που θ δουλέψει φέτος ανώτερη από την csb. Bεβαια όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα..
Αν έχει αυτές τις τιμές και την δυνατότητα να τις κρατήσει και στοκ για να μην ξεμείνει θα χεστει στις πωλήσεις ο Αντρέας φέτος. Και εκεί θα γίνει της μουρλής με παραγγελίες και χρόνους παραδοσης!!! Εγώ θα το ρισκάρω και θα πάρω ποσότητα , αν έχει τέτοιες τιμές , παρόλο που ουσιαστικά θα είναι καινούργια φυσίγγια. Αλλά νομίζω ότι το έχει το θέμα φυσίγγι ο τυπος. Οι υπόλοιποι με τα 10€ ανά κουτί ας τα ξεσκονιζουν στα ραφια. Εδώ ο άλλος στα Ψαχνά τα πήγε 9€ απο τέλη Γενάρη με το που εμφανίστηκαν πολλά πουλια. Φανταστείτε να είναι μια χρονιά ανάλογη του 16-17 φετος!!!! 12-13€ θα τα πανε!!!!
 
Back
Top