Προσφορές-Τιμές

Υπαρχει προυποθεση για καμια 1000δα φυσιγηια για τις τιμες που βλεπεις
Ναι αλλά αν είναι καλα και βγάζουν τουφεκιες συμφέρει έτσι νομίζω. Αλλά και πάλι πως γίνεται να έχει τέτοιες τιμές τζάμπα τα φέρνει από την Ιταλία.
 
Ναι αλλά αν είναι καλα και βγάζουν τουφεκιες συμφέρει έτσι νομίζω. Αλλά και πάλι πως γίνεται να έχει τέτοιες τιμές τζάμπα τα φέρνει από την Ιταλία.
Θα σου πω (μπορεί να είναι και άσχετο) ότι ένα σούπερ μάρκετ που ξέρω κάνει δικές του εισαγωγές από Ιταλία και οι τιμές του είναι χαμηλότερες ακόμα και από αλυσίδων.
Έχει και δικό του φορτηγό.
 
Θα σου πω (μπορεί να είναι και άσχετο) ότι ένα σούπερ μάρκετ που ξέρω κάνει δικές του εισαγωγές από Ιταλία και οι τιμές του είναι χαμηλότερες ακόμα και από αλυσίδων.
Έχει και δικό του φορτηγό.
Το ξέρω έχουμε και εμείς εδώ τέτοιο μάρκετ με πολλά καταστήματα και δικά του φορτηγά που τα μεταφέρουν κατευθείαν από τα εργοστάσια στην Ιταλία.
 
26€ η Granular....???????
Την επομενη παρτίδα της B&P να δεις κ την παρτιδα Sipe & S4.....
Οποιος θελει ας στοκαρει σκαγια...θα τους δωσουν μια ενα πρωί κ θα φτασουν
4.50 - 5.00€/kg....αν το καλοσκεφτείται, με 500gr πυριτιδα την περναμε ετησιως πολυ ανθρώπινα.
 
Την επομενη παρτίδα της B&P να δεις κ την παρτιδα Sipe & S4.....
Οποιος θελει ας στοκαρει σκαγια...θα τους δωσουν μια ενα πρωί κ θα φτασουν
4.50 - 5.00€/kg....αν το καλοσκεφτείται, με 500gr πυριτιδα την περναμε ετησιως πολυ ανθρώπινα.
Έχω 1 κιλό mb32 1 κιλό α1 400γρ σ4 αλλά θα Πάρο και mb32 και α1 τέλος του μήνα να στοκαρο
 
Όσοι μπορητε και βρήτε φυσηγγια που τα ξέρετε σε προσφορά αγωραστε παιδιά θα πάνε στον θεο από Ιούνιο και μετά άντε για η τιμές σε ολλα
Το περίεργο είναι ότι στα πιο πολλά μαγαζιά τα καλά και σχετικά πιο φθηνά φυσίγγια είναι σε έλλειψη ήδη... 2 τινά υπάρχουν... ή όντως συνάδελφοι πεσαν σαν ακριδες και τα σήκωσαν ή τα εξαφάνισαν οι μαγαζάτορες για να τα εμφανίσουν αργότερα πιο ακριβά...
 
Το περίεργο είναι ότι στα πιο πολλά μαγαζιά τα καλά και σχετικά πιο φθηνά φυσίγγια είναι σε έλλειψη ήδη... 2 τινά υπάρχουν... ή όντως συνάδελφοι πεσαν σαν ακριδες και τα σήκωσαν ή τα εξαφάνισαν οι μαγαζάτορες για να τα εμφανίσουν αργότερα πιο ακριβά...
Εδώ παντός η κυνηγοί στοκαρουν από όπου βρουν μέχρι 7€ . Ποτέ δεν το έκαναν μόνο λίγα παιδιά..
 
Το περίεργο είναι ότι στα πιο πολλά μαγαζιά τα καλά και σχετικά πιο φθηνά φυσίγγια είναι σε έλλειψη ήδη... 2 τινά υπάρχουν... ή όντως συνάδελφοι πεσαν σαν ακριδες και τα σήκωσαν ή τα εξαφάνισαν οι μαγαζάτορες για να τα εμφανίσουν αργότερα πιο ακριβά...
Μάλλον το δεύτερο.
 
Back
Top