Προπόνηση με προσομοιωτή

Εάν δουλεύει άριστα και σου δίνει 100% πραγματικά αποτελέσματα τότε σε βοηθάει ιδιαίτερα καθώς το κυκλάκι που κάνει σου δείχνει που τουφεκάς και μαθαίνεις τα λάθη σου... Λέτε να το φέρει κανένα σκοπευτήριο στην Ελλάδα;;
 
Εάν δουλεύει άριστα και σου δίνει 100% πραγματικά αποτελέσματα τότε σε βοηθάει ιδιαίτερα καθώς το κυκλάκι που κάνει σου δείχνει που τουφεκάς και μαθαίνεις τα λάθη σου... Λέτε να το φέρει κανένα σκοπευτήριο στην Ελλάδα;;

Μπαααα. Φανταζεσαι ΦΠΑ που θα χασουν; Αφου ηδη απαγορευεται. Επειτα η προσομοιωση στερηται ενος σημαντικου παραγοντα, της ανακρουσης
 
Μπαααα. Φανταζεσαι ΦΠΑ που θα χασουν; Αφου ηδη απαγορευεται. Επειτα η προσομοιωση στερηται ενος σημαντικου παραγοντα, της ανακρουσης

Σωστός, τπτ όμως δεν μπορεί να έχετε μόνο πλεονεκτήματα. Δεν παύει όμως να είναι κάτι που σου προσφέρει κάτι διαφορετικό. Πόσο μπορεί να έχει ένα τέτοιο μηχάνημα άραγε;
 
πιστεω οτι βοηθαει αρκετα στο εξωτερικο εχω δει βιντεο που το χρησιμοποιουν πολυ για εκπευδευση σε σχολες επισης χρησημοποιουν πολυ προσομοιοτες για κυνηγι με δαβδωτο μια γνωστη εταιρια που βγαζει red dot η Aimpoind το χρησημοποιη παρα πολυ
 
πιστεω οτι βοηθαει αρκετα στο εξωτερικο εχω δει βιντεο που το χρησιμοποιουν πολυ για εκπευδευση σε σχολες επισης χρησημοποιουν πολυ προσομοιοτες για κυνηγι με δαβδωτο για γνωστη εταιρια που βγαζει red dot η Aimpoind το χρησημοποιη παρα πολυ

Εάν είχαμε κάποιο σωστό σύστημα εκπαίδευσης για νέους κυνηγούς αρχικά θα ήταν πάρα πολύ χρήσιμο.
 
Αυτήν την κουβέντα την είχα κάνει με τον δάσκαλο επιστρέφοντας απο ένα μάθημα και στην δική μου ερώτηση γιατί δεν φέρνουν και εδώ προσομοιωτές μου απάντησε οτι βαση του νόμου για τα όπλα απαγορεύονται.....ακόμη και για εκπαιδευτικούς σκοπούς.
 
Αυτήν την κουβέντα την είχα κάνει με τον δάσκαλο επιστρέφοντας απο ένα μάθημα και στην δική μου ερώτηση γιατί δεν φέρνουν και εδώ προσομοιωτές μου απάντησε οτι βαση του νόμου για τα όπλα απαγορεύονται.....ακόμη και για εκπαιδευτικούς σκοπούς.
άλλο και τούτο.. αληθεύει ?
ας είναι καλά το ebay Βαγγέλη
 
διαφέρον ..
δουλεύει μπορώ να πω.. το είχα δει μια φορά που το είχε μαζί του ο Κυπριδημος σε μια συνάντηση .
https://www.ebay.com/itm/RibEye-Mou...152995881795?_trksid=p2349526.m4383.l4275.c10

Όλο ψαγμενιες ο Χρηστάρας. Η προσημείωση πάντως είναι πολυ καλή φάση εμείς παίζαμε στον στρατό στοίχημα τα φαγητά συνήθως τα μεσημέρια. Τα όπλα ήταν συνδεδεμένα με καλώδιο και είχαν και δόνηση για να μοιάζει με ανακρουση. Απ τα ποιο ωραία παιχνίδια που έχω παίξει .sarcastic.
 
Όλο ψαγμενιες ο Χρηστάρας. Η προσημείωση πάντως είναι πολυ καλή φάση εμείς παίζαμε στον στρατό στοίχημα τα φαγητά συνήθως τα μεσημέρια. Τα όπλα ήταν συνδεδεμένα με καλώδιο και είχαν και δόνηση για να μοιάζει με ανακρουση. Απ τα ποιο ωραία παιχνίδια που έχω παίξει .sarcastic.
συμφωνο , το εχω κανει 3 φορες με την εθνοφυλακη
 
Back
Top