Ποια εταιρεία έχει τις καλύτερες κάννες;

Ποια εταιρεία έχει τις καλύτερες κάννες;

  • Beretta

    Votes: 35 34,7%
  • Benelli

    Votes: 22 21,8%
  • Franchi

    Votes: 1 1,0%
  • Breda

    Votes: 3 3,0%
  • Remington

    Votes: 17 16,8%
  • Fabarm

    Votes: 14 13,9%
  • Stoeger

    Votes: 0 0,0%
  • Mossberg

    Votes: 1 1,0%
  • Browning

    Votes: 7 6,9%
  • Winchester

    Votes: 1 1,0%

  • Total voters
    101
...Αν και πιστευω οτι με το προβλημα που εχεις στις μπικτες το οπλο που θα επρεπε να εχεις ειναι ενα πλαγιο στα μετρα σου...
Ποιος εχει προβλημα στις μπιχτες?? Γιαυτο τις εχει καψει?
Σκεψου και να μην ειχε προβλημα....θα τους εκοβε το σπορο!
 

Η καλύτερη κάννη 🙂 η δικιά μας
Μαλλον εισαγομενα, πιθανον Ιταλικης προελευσης. Για να φτιαχτει εστω ενα, χρειαζονται επενδυσεις σε μηχανηματα +ανθρωπινο δυναμικο και δεν γινεται να φτιαξεις δειγματα και μετα να ακυρωσεις την επενδυση σταματωντας την παραγωγη.
 
Last edited:
Μαλλον εισαγομενα, πιθανον Ιταλικης προελευσης. Για να φτιαχτει εστω ενα, χρειαζονται επενδυσης σε μηχανηματα +ανθρωπινο δυναμικο και δεν γινεται να φτιαξεις δειγματα και μετα να ακυρωσεις την επενδυση σταματωντας την παραγωγη.
Αυτη ηταν και η δικη μου σκεψη, αλλα σκεφτηκα οτι μπορει να ειχαν παρει καμμια παροπλισμενη ιταλικη γραμμη παραγωγης (οπως οι τουρκοι....) και να εκαναν το εγχειρημα αλλα τελικα δεν ευδοκιμησε...
 
Υπηρχε καποια Ελληνικη βιομηχανια την δεκαετια του 80 που δεν εβγαζε ποιοτικα προιοντα?
Θυμαμαι οτι ηταν ολα ονομαστα!
Απο μαχαιροπιρουνα μεχρι οτι φανταστεις.
Εχει αμφιβολια καποιος οτι αν παρηγαμε οπλα δεν θα ηταν ποιοτικα?
Εγω οχι.
 
Υπηρχε καποια Ελληνικη βιομηχανια την δεκαετια του 80 που δεν εβγαζε ποιοτικα προιοντα?
Θυμαμαι οτι ηταν ολα ονομαστα!
Απο μαχαιροπιρουνα μεχρι οτι φανταστεις.
Εχει αμφιβολια καποιος οτι αν παρηγαμε οπλα δεν θα ηταν ποιοτικα?
Εγω οχι.
Πραγματικά, πόσες βιομηχανίες κλείσανε από την δεκαετία 90 και μετά; Και όχι γιατί δεν βγάζανε ποιοτικά προϊόντα απλά τα συμφέροντα ήταν αλλά...
 
Back
Top