Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τα χρησιμοποιουν απ'οτι καταλαβα κατα κορον στα παπια. Λιγο που εκατσα ολο τετοια επερναν.
Ακόμα και για εκεί μου φαίνεται υπερβολή γενικά ο συνδιασμος πολλά γραμμάρια και διασποράς δεν μου κολλάει ίσως γιατί δεν συμπαθώ τα πολλά γραμμάρια γενικά
 
Δεν εχω ζυγαρια αλλιως θα εσφαζα. Προσεγμενο τοπικο φυσιγγιο ξανθης. Στα 36 γραμμαρια με συγγεντρωτηρα. Τα βγαζει και σε 38 διασπορας και αν θυμαμαι καλα 34 παλι διασπορας. Να φανταστω δεν θα τα ξερετε οι πιο πολλοι, αν καποιος τα γνρωιζει ας πει γνωμη.
View attachment 57040View attachment 57041View attachment 57042
Ωχ άμα ξεκίνησες από τώρα τις αγορές!!! Πάμε γερά παιχταρά μου!!!
 
Ειμαι ανυπομονος παντως να παω να δω τι γινεται απο θηραματα.
Βλέπω να αλυσοδενεσαι σε καμία βελανιδιά εκεί σαν τον Οδυσσέα για να μην ξαναγυρίσεις Καλαμάτα... :p
Να κοιτάξεις να περάσεις οσο πιο καλά μπορείς, είναι από τα τελευταία ανέμελα χρόνια αυτά... ;)
 
Βλέπω να αλυσοδενεσαι σε καμία βελανιδιά εκεί σαν τον Οδυσσέα για να μην ξαναγυρίσεις Καλαμάτα... :p
Να κοιτάξεις να περάσεις οσο πιο καλά μπορείς, είναι από τα τελευταία ανέμελα χρόνια αυτά... ;)
θα μας φερει καμμια νυφη το παιδι στο τελος!
 
Βλέπω να αλυσοδενεσαι σε καμία βελανιδιά εκεί σαν τον Οδυσσέα για να μην ξαναγυρίσεις Καλαμάτα... :p
Να κοιτάξεις να περάσεις οσο πιο καλά μπορείς, είναι από τα τελευταία ανέμελα χρόνια αυτά... ;)
Χαχαχαχα εισαι ωραιος! .very funny.
Ναι το ξερω αυτο δυστυχως!
 
Κανα παλιοφούσεκο έχουν στα ράφια οι Ξανθιώτες ρε Μιχάλη?
Δεν μπορεί να μην ελεγξες τα κυνηγομαγαζα...... .my man.
Τασο δεν κοιταξα και πολυ επισταμενα αλλα κατι πρεπει να πηρε το ματι μου. Το μονο που θυμαμαι ειναι ενα κουτι 25αδα με μεταλλικους καλυκες, ασπρο με χρυσαφι γραμματα? Το ξερεις ειναι γνωστο αλλα το ονομα δεν μου ερχεται.
Βεβαια στο συγγεκριμενο μαγαζι που πηγα ερχεται πολυς κοσμος και δεν νομιζω να εχει μεινει κατι το ιδιαιτερο. Θα ξανα κοιταξω!
 
Back
Top