Παρουσίαση Φυσιγγίων

Ωραίες παρουσιάσεις Νίκο! Περιμένω το διαπσορεα του nsi..
μια παρατήρηση μόνο.. εάν δεν έχει tare η ζυγαριά σου βάλε πρώτα το μεταλλικό πιατάκι πάνω και έπειτα άνοιξε τη ζυγαριά ρίξε μέσα τι θελεις και ζύγισε. Δεν χρειάζεται να το ρίχνεις μετά και να αφαιρείς... ;)
 
Ωραίες παρουσιάσεις Νίκο! Περιμένω το διαπσορεα του nsi..
μια παρατήρηση μόνο.. εάν δεν έχει tare η ζυγαριά σου βάλε πρώτα το μεταλλικό πιατάκι πάνω και έπειτα άνοιξε τη ζυγαριά ρίξε μέσα τι θελεις και ζύγισε. Δεν χρειάζεται να το ρίχνεις μετά και να αφαιρείς... ;)
Έβαλα το διασπορεα το μπαρουτι μπορειs να ξεχωρισειs πιο ειναι? Παντωs ειναι πολυ γλυκο φυσιγγιο
 
NSI Prestige dispersante 4/6
Νίκο ωραία η παρουσίασή σου.
Παράξενο για C7 στο 2,05....επιδή δν τν ξεχωρίζω καλά,ο διασπορέας ποιός είναι...;;
Φένεται λειτουργικός....
Όταν μπορέσεις και αν,ρίχτο σε χαρτόνι να δούμε τη κάνει... ;)
 
Νίκο ωραία η παρουσίασή σου.
Παράξενο για C7 στο 2,05....επιδή δν τν ξεχωρίζω καλά,ο διασπορέας ποιός είναι...;;
Φένεται λειτουργικός....
Όταν μπορέσεις και αν,ρίχτο σε χαρτόνι να δούμε τη κάνει... ;)
Εναs σταυροs ειναι Ο διασπορεαs με ενα περιεργο ταπακι με αμορτισέρ απο κάτω ξεχωριστό.Ναι τωρα τη ζυγισα μοναχή και βγήκε 2.05 ακριβωs γιατι το βρισκεται τοσο περιεργο? Ειναι παντωs πολυ μαλακο
 
Νίκο ωραία η παρουσίασή σου.
Παράξενο για C7 στο 2,05....επιδή δν τν ξεχωρίζω καλά,ο διασπορέας ποιός είναι...;;
Φένεται λειτουργικός....
Όταν μπορέσεις και αν,ρίχτο σε χαρτόνι να δούμε τη κάνει... ;)
 

Attachments

  • 20191012_184237.jpg
    20191012_184237.jpg
    111,9 KB · Προβολές: 28
  • 20191012_184553.jpg
    20191012_184553.jpg
    132,6 KB · Προβολές: 28
Νίκο σε ευχαριστώ πολύ...Δν συνηθίζονται μονοβασικές με τέτοια φορτώματα.....Το "μαλακό" που λες μάλλον βασίζεται στο κλείσιμο 58,4mm...
Από τιμή..;;;
Νομίζω 8 Κώστα. Μου αρέσει πολύ αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει με υγρασία επειδή είναι πολύ μαλακό και λόγο τηs μόνοβασικηs
 
Τρέλανε μας!!!!! Πάω να το πάρω! Στελιοοοο που είσαι? Τασοοο!
Καλά και εγώ θα πάρω κανένα κιβώτιο γιατί με τέτοιουs σταυρoυs δεν υπάρχουν πολλά άσε που ρίχνειs και δεν το κατάλαβαινειs πολύ μαλακό
 
Back
Top