Παραγγελία - Αναμνηστικά ρούχα HL

Manos

Staff member
Περιοχή
Πέραμα
Όνομα
Μάνος
για Πυργο ποτε λετε ρε παιδια ποτε θα τα φορεσουμε περασε ο καιρος

Αύριο φεύγει για σένα φίλε μου. Σορρυ παιδιά αλλά ήταν πολλά τα πακέτα και δεν μπορούσα να τα στείλω μονομιάς. Κάθε μέρα ΕΛΤΑ πάω, ακόμα τα γαϊδούρια δεν μου έχουν παραγγείλει έναν καφέ.

Περιοχή
Μανη
Όνομα
sarantis
Αύριο φεύγει για σένα φίλε μου. Σορρυ παιδιά αλλά ήταν πολλά τα πακέτα και δεν μπορούσα να τα στείλω μονομιάς. Κάθε μέρα ΕΛΤΑ πάω, ακόμα τα γαϊδούρια δεν μου έχουν παραγγείλει έναν καφέ.
οκ στειλε ενα μυνημα ποσα χρηματα και ενα λογαριασμο να βαλω

Manos

Staff member
Περιοχή
Πέραμα
Όνομα
Μάνος
Καλησπέρα, παρέλαβα κι εγώ τα δικά μου. Στείλτε μας έναν λογαριασμό για τα μεταφορικά. Ευχαριστούμε για τον κόπο και την όλη οργάνωση!
Γιάννη σου έχω στείλει πμ από το Σάββατο. Για δες το και πες μου αν έχεις θέμα. Θενκς.

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Ευτυχώς που δεν φτιάξαμε και σώβρακα .yel.
Μια χαρά σου έκατσαν και το είχα λίγο άγχος που πήρες το μικρό μέγεθος.
Χαχαχαχαχ
Όχι κομπλέ όπως τα ήθελα και σε μέγεθος και σε εμφάνιση και πολύ καλή ποιότητα!!!!

Όνομα
Γιώργος
Ευτυχώς που δεν φτιάξαμε και σώβρακα .yel.
Μια χαρά σου έκατσαν και το είχα λίγο άγχος που πήρες το μικρό μέγεθος.
Πλάκα πλάκα ... σώβρακα που θα έγραφαν hunerslife απάνω μπορεί να έκαναν εμπορική επιτυχία ... :D

Περιοχή
Β.Εύβοια
Όνομα
Θοδωρής
Πλάκα πλάκα ... σώβρακα που θα έγραφαν hunerslife απάνω μπορεί να έκαναν εμπορική επιτυχία ... :D
Να φερουμε γυναικες κυνηγους στο φορουμ...
Στην επομενη παραγγελια να τις βαλουμε και αυτες στο κολπο...
Χακι,πορτοκαλι και φωσφοριζοντα στριγκακια,μπραζιλ,baby doll,σουτιεν και τα συναφη...
Βεβαιως,θα μας ανεβασουν φωτο στο αντιστοιχο τοπικ,να "τσεκαρουμε" οτι ολα ειναι οκ,καλα και ποιοτικα!!!
Γιατι ειμαστε και μερακληδες εδω μεσα .my man.