Παλιά φυσίγγια

δωράκι σημερινό από έναν καλό φίλο

THK0ijT.jpg


eIppX4o.jpg
 
δωράκι σημερινό από έναν καλό φίλο

THK0ijT.jpg


eIppX4o.jpg
ΣΤΟΚΑΣ ......ανεπαναληπτο φυσιγγι ειχα ενα κουτι απο το( 2000 με 2005 και το εριξα περσι .....αηαπημενο !!!!! μονο που ηταν σε μαυρο κουτι
Δεν ξερω σταματησε την παραγωγη ? εκλεισε ? δεν βγαζει οπως παλια αλλα τα χαλασε ? εχω ακουσει πολλα ...ξερει κανεις...?
 
Δεν ξερω σταματησε την παραγωγη ? εκλεισε ? δεν βγαζει οπως παλια αλλα τα χαλασε ? εχω ακουσει πολλα ...ξερει κανεις...?
Υπηρχε μια φήμη ότι πουλήθηκε η εταιρία σε "ξένους",Μέχρι πέρσι έμπενες στο σαιτ αλλα μου έκανε εντύπωση ο τρόπος γραφής στις παρουσιάσεις των φυσιγγίων ήταν πολύ παράξενα..Μπερδεμένα..
Μάλιστα υπήρχε κ ενας νέος τύπος Sporting 28 (o στοκας δεν έβγαζε σκοπευτικα).
Τώρα σαιτ δεν υπάρχει...
 
Υπηρχε μια φήμη ότι πουλήθηκε η εταιρία σε "ξένους",Μέχρι πέρσι έμπενες στο σαιτ αλλα μου έκανε εντύπωση ο τρόπος γραφής στις παρουσιάσεις των φυσιγγίων ήταν πολύ παράξενα..Μπερδεμένα..
Μάλιστα υπήρχε κ ενας νέος τύπος Sporting 28 (o στοκας δεν έβγαζε σκοπευτικα).
Τώρα σαιτ δεν υπάρχει...
Τασο εχει ακουστει οτι ειχε πουλησει την επιχειρηση, αλλα μαλλον εκλεισε...
 
δωράκι σημερινό από έναν καλό φίλο

THK0ijT.jpg


eIppX4o.jpg
το 1999 με αυτα τα φυσιγγια του στοκα ειχα παθει χοντρη ζημια ειχα παρει και ενα κιβωτιο , γιατι τα ειχα δοκημασει ποιο παλια και μου αρεσαν , αλλα εγω πηρα μετα διαφορετηκη παριδα κ, και ηταν ολα αχρηστα που πρωτη φορα ειχα συναντηση ,ακομα και καθηστα πουλια στα 20 μετρα δεν ηταν ικανο να χτυπηση και εκλεγα τα λεφτα μου ,μεχρη που αναγκαστηκα απο τα 16 κουτια απο την κουτα που μου ειχαν περησεψη να τα δωσο ανταλαγη πησω στο μαγαζι , και ας μου δωσει 8 κουτια οποιαδηποτε αλλης μαρκας και αυτο εγηνε , απο τοτε ουτε να τα βλεπω δεν θελω , και τωρα που τα ειδα ξενερωσα
 
και εαν τον ακουγες τον Στοκα σε βιντεοκασετες που τον ειχα δει ελεγες οτι ειναι πολυ φγωστης του θεματος και πολυ τυμιος και ειληκρηνης
 
Και εγώ φίλε για ιδιογόμωση πιστεύω αλλά με προβληματίζει η τάπα της beretta. Και έχω δει και σε άλλο τέτοια τάπα. Ξέρεις εάν παλιά κυκλοφορούσαν τέτοιες τάπες; Περίεργο μου φαίνεται!
 
Back
Top