Παλιά φυσίγγια

Ωραία τα φυσιγγάκια σου με το όμορφο decor από πούπουλα....Πες τουλάχιστο βρε Νικόλα και τη μάρκα των φυσιγγίων να ξέρουμε τη είναι...:cool:
Καλησπέρα Κώστα...εσυ είπες να μην τα λεω Κ σε πιάσει τίποτα..χαχαχαχα... Είναι Imperial ivi 20cal τα πορτοκαλι οι κόκκινοι κάλυκες φιοκι 28ΑΡΙΑ κ το πράσινο Nobel 32αρι..
 
Last edited:
είπες να μην τα λεω Κ σε πιάσει τίποτα
Όχι ρε μη φοβάσε....είμαι ακόμη νεότατος......my man. Ακόμα δουλεύουν πολύ καλά τα WEBER καρμπυρατέρ μου...!!! .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εσύ βάζε φυσίγγια να τα θυμόμαστε και να τα χαζεύουμε........love.
 
Φυσίγγια Star Hellas Extra 36gr No:3 Δ.Καρδαράς (πύργος) χρονολογίας περίπου 1997 (αν με πληροφόρισαν σωστά)....έσφαξα κ ένα για νεκροψία......big smile.

teagan irish name

url=https://postimg.cc/wRxBDNx8]
20190424-153129.jpg
[/url]





Μάλλον πρόκειτε για παλαιά Πυργιώτικη νάρκη....:D
 
Last edited:
Όχι ρε μη φοβάσε....είμαι ακόμη νεότατος......my man. Ακόμα δουλεύουν πολύ καλά τα WEBER καρμπυρατέρ μου...!!! .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εσύ βάζε φυσίγγια να τα θυμόμαστε και να τα χαζεύουμε........love.Drag day έχει αύριο να ξέρεις!!!
Όχι ρε μη φοβάσε....είμαι ακόμη νεότατος......my man. Ακόμα δουλεύουν πολύ καλά τα WEBER καρμπυρατέρ μου...!!! .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εσύ βάζε φυσίγγια να τα θυμόμαστε και να τα χαζεύουμε........love.
Τότε έχει drag day της επόμενες μέρες!
 
Φυσίγγια Star Hellas Extra 36gr No:3 Δ.Καρδαράς (πύργος) χρονολογίας περίπου 1997 (αν με πληροφόρισαν σωστά)....έσφαξα κ ένα για νεκροψία......big smile.

teagan irish name

url=https://postimg.cc/wRxBDNx8]
20190424-153129.jpg
[/url]





Μάλλον πρόκειτε για παλαιά Πυργιώτικη νάρκη....:D
Η πυριτιδα σαν τις Αμερικανικες μοιαζει..
 
Δν ξέρω....Μου φάνηκε περίεργη...Ιδικά στο χρώμα που είναι κατάμαυρη....
Και ο Στέλιος είχε σφάξει ένα τσιχλοφυσιγγο του παλιότερα και μας έμεινε η απορία ?
Η πυριτιδα σαν τις Αμερικανικες μοιαζει..
Πράγματι σαν αμερικανική μοιάζει .
 

Winchester super X
σε χάρτινο κ πλαστικό!
Τι έγινε Νικολάκη.....;; Θα μας τρελάνεις να'ούμε...;; .my man..sarcastic. Ωραίες οι Αμερικανιές σου.....shake hands.

(Στο postimage που ανεβάζεις φωτό αντί να επιλέγεις: "Μικρογραφία για forum" πήγαινε λίγο πιο κάτω και επέλεξε με τν ίδιο τρόπο "Hot link για forum" για να σου/μας εμφανίζει τη φωτό μεγαλύτερη κ πιο καθαρή)....συγγνώμη για την επισήμανσή μου, φιλικά το λέω..!! ;)
 
Τι έγινε Νικολάκη.....;; Θα μας τρελάνεις να'ούμε...;; .my man..sarcastic. Ωραίες οι Αμερικανιές σου.....shake hands.

(Στο postimage που ανεβάζεις φωτό αντί να επιλέγεις: "Μικρογραφία για forum" πήγαινε λίγο πιο κάτω και επέλεξε με τν ίδιο τρόπο "Hot link για forum" για να σου/μας εμφανίζει τη φωτό μεγαλύτερη κ πιο καθαρή)....συγγνώμη για την επισήμανσή μου, φιλικά το λέω..!! ;)
Γεια σου φίλε Κώστα... Ευχαριστώ Που μου το είπες εδώ έκανα ένα χρόνο να μάθω να βάζω φωτογραφία θα τα μάθω σιγά σιγά όλα.. να μοιραζόμαστε όλοι Τις ομορφιές του παρελθόντος..συνέχισε δυναμικά κ εσύ με τα ωραία σου.
 
Back
Top