Παλιά φυσίγγια

Victor. Ναι είναι όλο χάρτινο και έχει εξωτερική διάμετρο για να μπαίνει σε διαμέτρημα 12 πάνω από μεσόταπα! Τώρα πως ακριβώς χρησιμοποείται δεν γνωρίζω!
Έδωσα τροφή στους ββάδες:D με τους πυραύλους τους...... Άσε που θα βρούνε καμιά πατέντα και θα βαράνε τώρα πάνω από τα 120.sarcastic.Από Κέρκυρα Κεφαλονιά θα φθάνουν.hunter.
 
καλησπερα παιδια και συγχαρητιρια για τις συλλογες ολων... το συγκεκριμενο μασουρακι εαν δεν κανω λαθοσ, αν και ειμαι σχεδον σιγουροσ. μεσα πειεχει βολιδες BBs οπωσ αναγραφει για αεροβολα πιστολια..ειναι κατι αντιστοιχο με τα σημερινα χαρτινα μασουρακια τησ daisy...( καντε αναζητηση στο google dαιsy BBs) χωρισ να ειμαι απολυτα σιγουροσ.. απλα επειδη ειπε το παιδι οτι ειναι κατι για ιδιογομωση μην γινει καμια στραβη..
 
Ωραία σοδειά , δεν γνωρίζω ηλικία , αλλα είναι σε άριστη κατάσταση . MARTIGNONI 12/66 καψύλιο 6,45 , αφρεζάριστοι με τύπωμα S4.




Ξέρω οτι οι περισσότεροι θα έχετε αντίρρηση στο να τους χρησιμοποιήσω αλλά θα κάνω μια προσπάθεια με παραδοσιακά υλικά να δω τι θα βγει.
 
Πολυ παλιο και εξαιρετικα διαβρωτικο για τις κανες λογω συστασης. Αν και αυτα φαινονται καλοδιατηρημενα, τα παλια καψουλια συχνα παρουσιαζουν βραδυφλογιες, φαινομενο επικινδυνο
 
Back
Top