Παλιά φυσίγγια

Λίγα ακόμα που βρήκα σήμερα αλλά δεν πρέπει να είναι πάρα πολύ παλιά.Το τελευταιο το Lambro το μπλε ειναι 3\0 long range high velocity και στον παφυλα στη μεση γραφει SUPERFIOCCHI
035.jpg
038.jpg
037.jpg

041.jpg
042.jpg
044.jpg

043.jpg
image.jpg
Ξέρει κάποιος ποσο παλιο μπορεί να είναι το κουτί των prince?Εψαξα αλλά δεν βρήκα να βγαίνει πλεων σε αυτη τη συσκευασία αλλά ούτε και βρήκα να πωλήται No3 διασποράς prince.............πωπωπω αυπνίες.... .cofee. άμα κολάω σε τέτοια να δω τι θα πάθω με τους πραγματικά παλιούς κάλυκες-φυσίγγια!!!
 
τωρα το 3αρι διασπορας που μπωρουσε να ρηχτει δεν ξερω , περιεργο , τα διασπορας ειναι για κοντα , ακομα και στον λαγο το ποιο χρησημο χοντρο διασπορας ειναι 6αρι , εαν θελεις 5αρι πας σε κανονηκο φυσιγγιο , η με ταπα
 
Ξέρει κάποιος ποσο παλιο μπορεί να είναι το κουτί των prince?Εψαξα αλλά δεν βρήκα να βγαίνει πλεων σε αυτη τη συσκευασία αλλά ούτε και βρήκα να πωλήται No3 διασποράς prince.............πωπωπω αυπνίες.... .cofee. άμα κολάω σε τέτοια να δω τι θα πάθω με τους πραγματικά παλιούς κάλυκες-φυσίγγια!!!
Φίλε Logan να ξέρεις ότι θα μπλέξεις με 'μας εδώ μέσα! Χαχαχα!!! Σε βλέπω να κολλάς άσχημα!!!
Μοναστηράκι έχουμε γίνει...:D.sarcastic.
 
Κοιτάξτε κάτι πολύ ενδιαφέρον κατά τη γνώμη μου!
Προσωπικά δεν ήξερα ότι υπάρχουν και τέτοια!
IVI Imperial με πιο κοντό πάφυλα!
Δείτε διαφορά από τα υπόλοιπα που είναι επίσης της IVI.
Το συγκεκριμένο είναι εξάστερο και με άσπρο καψούλι.

image gratuite à télécharger
heberger une image
hébergeur images
hebergeur gratuit
hebergeur d image
hebergement d image
 
Αν βρεις τετοιο ριγμενο, εντυπωσιαζει το ποσο ακαμπτο ειναι το πλαστικο του
Ολα τα Αμερικανικα ετσι ειναι.Και απο οτι λέγεται (εσυ θα το ξερεις καλυτερα)ειναι περιζητητος στους ιδιογομωτες γιατι λογω αντοχης γεμιζετε περισσοτερες φορες..
 
Ολα τα Αμερικανικα ετσι ειναι.Και απο οτι λέγεται (εσυ θα το ξερεις καλυτερα)ειναι περιζητητος στους ιδιογομωτες γιατι λογω αντοχης γεμιζετε περισσοτερες φορες..
Και παλιό ριγμένο super-x που προσπάθησα να κόψω... τα ίδια!!
Μιλάμε για ποιότητα!!
 
Φίλε Logan να ξέρεις ότι θα μπλέξεις με 'μας εδώ μέσα! Χαχαχα!!! Σε βλέπω να κολλάς άσχημα!!!
Μοναστηράκι έχουμε γίνει...:D.sarcastic.
"Αρρώστια!!!!" .exciting. όπως έλεγε και Βλαδήμιρος Κυριακίδης στην τηλεοπτική σειρά του 93 Βαρβαρότητες .bike!!!
 
Τασο τα παλια Αμερικανικα φυσιγγια ειχαν οντως ωραιους και γερους καλυκες. Ομως το συγκεκριμενο Ιμπεριαλ εχει, πιστεψε με, απιστευτο καλυκα. Σχεδον σαν μεταλλικο, δεν λυγιζει παρα με αρκετη δυναμη, ενω τα συγχρονα Αμερικανικα φυσιγγια εχουν αρκετα ευκαμπτους, ειδικα κατι federal που εχω μαζεψει.
 
2 διαφορετικά Πυρκάλ Άρτεμης , το ένα το πιο ψηλό και πιο σκούρο πιστεύω οτι είναι αρκετά παλιό...... έχει και διαφορετικό καψύλι.
071.jpg
065.jpg
076.jpg

Το καψυλι μοιαζει με Αμερικανικο, αλλα δεν θα με εξεπλητε αν ειναι φτιαγμενο απο την Πυρκαλ
 
Γιάννη (Gagarin) με πρόλαβες προχθές φίλε!
Σπανιότατο Τάσο του Φαρμάκη!!
Υπήρχε σε κόκκινο και πράσινο. Δυστυχώς έχω μόνο το κόκκινο.
Όλο πλαστικό!!
Φαίνεται αν προσέξετε και η τάπα!

Télécharger des photos
photo libre

Υ.Γ. Πολύ ιδιαίτερο και το δικό μου Γιάννη είναι μάλλον με καψούλι Rottweil.
 
Back
Top