Παλιά κουτιά πυρίτιδας

ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια
καποια γαιδουρια εκμεταλευονται το παθος μας και μας κλεβουνε,
ο γνωστος σε ολους απο το γαλατσι ο βασ@@ης ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ με εβαλε στο χερι 2 φορες μου εφαγε χρηματα και δυπλα κουτια που ειχα με την υποσχεση να μου στειλει αλλα τα οποια δεν ηρθανε ποτε και το κερασακι ηταν πριν λιγο καιρο αλλα μου εστειλε φωτο και αλλα μου εστειλε στο δεμα και οχι τον αριθμο που τον πληρωσα αλλα λιγοτερα.ΠΡΟΣΟΧΗ διαδωστε οπου μπορειται για τον συγκεκριμενο να μην την πατησει κανενας αλλος πια ,και αυτο το αρχ@@ι να σβησει......
πηγε και εμενα να με ξεγελαση με παλια υλικα , και μου εταζε λαγους με πετραχηλια , και ηθελε να κανουμε ανταλαγη ,και του λεω στηλτα πρωτα εσυ , και μετα εγω , ακομα τα περημενω απο τον μαρτιο .sarcastic..sarcastic.
 
πηγε και εμενα να με ξεγελαση με παλια υλικα , και μου εταζε λαγους με πετραχηλια , και ηθελε να κανουμε ανταλαγη ,και του λεω στηλτα πρωτα εσυ , και μετα εγω , ακομα τα περημενω απο τον μαρτιο .sarcastic..sarcastic.
Κ καλά έκανες 2 φορές την έχω πάθει..
 
πηγε και εμενα να με ξεγελαση με παλια υλικα , και μου εταζε λαγους με πετραχηλια , και ηθελε να κανουμε ανταλαγη ,και του λεω στηλτα πρωτα εσυ , και μετα εγω , ακομα τα περημενω απο τον μαρτιο .sarcastic..sarcastic.
EΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ
προσοχη ας προφυλαξουμε αλλους και ας το διαδοσουμε για το λαμογιο
 
βρικα κατι νεο....
IMGP0023.jpg
 
Back
Top