Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Περιοχή
corfu city
Κυριε skyfall .....Δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου.....Εισαι ''λιγος''....για μενα....και ''πολεμο'' με κανεναν
δεν θα ανοιξω....
Μπορεις να λες οτι θελεις.....εγω θα γελαω....αλλα δεν σου απαντω!!!
Νικο μου αυτα που ειχα να σου πω στα ειπα. Έτσι είμαι εγω αληθηνος. Ουτε γαμπρό μου θα σε κάνω ουτε χτηματα εχουμε δυπλα δυπλα. Ο καθενας έχει την πορεια του Και λέει τα αποτελεσματα που έχει δει. Δεν τον. Ενδιαφέρει τι ποιστευεις εσυ. Αυτο σου λέω.

Περιοχή
corfu city
Μπραβο ρε φιλε σε παραδεχομαι.
1000 μπραβο για τον κοπο σου τις δοκιμες σου κ τα φυσιγγια που ανακαλυψες. Συγχαρητηρια!!!

Απο εκει κ περα ομως νομιζω οτι θα επρεπε να ζυγισεις καλυτερα τα λογια σου απεναντι στον κυριο Νικο, ο οποιος εχει βοηθησει πολυ κοσμο στο φορουμ με τις δοκιμες του. Για να το πω απλα επρεπε να τον σεβαστεις.
Φιλικα μιλαω παντα κ ας προσπαθησουμε ολοι να ειμαστε μονιασμενοι.
Δεν εχω κάτι με τον κύριο Νικο Στελιο Ξέρω πολυ καλα τι λεω Και σε ποιους. Ποιστευω καταλαβενουν τι λεω. Παρακολουθω καιρό χωρις να μηλαω. Δεν μπορεις να ακυρωνεις ότι δεν σου καθετε καλα εσενα. Τα λέω λίγο χοντροκομενα τι να κανω? Έτσι είμαι. Να προσβάλω?? Οχι. Δεν το κανω ποτε. Να βάλω καποιον στην θεση του? Οταν χριαστει σηγουρα.

Όνομα
Νίκος
Μπραβο ρε φιλε σε παραδεχομαι.
1000 μπραβο για τον κοπο σου τις δοκιμες σου κ τα φυσιγγια που ανακαλυψες. Συγχαρητηρια!!!

Απο εκει κ περα ομως νομιζω οτι θα επρεπε να ζυγισεις καλυτερα τα λογια σου απεναντι στον κυριο Νικο, ο οποιος εχει βοηθησει πολυ κοσμο στο φορουμ με τις δοκιμες του. Για να το πω απλα επρεπε να τον σεβαστεις.
Φιλικα μιλαω παντα κ ας προσπαθησουμε ολοι να ειμαστε μονιασμενοι.

Στελιο μην ''σκοτιζεσαι''.....και μην στεναχωριεσαι . Αποδειξεις ζητησα .....και ΟΧΙ δανεικα....Αλλα τι
κανουμε....δεν εχουμε ΟΛΟΙ την ιδια παιδεία....και αυτο φανηκε αμεσως.....
Δεν θα ''φτιαξω'' εγω τον κοσμο βρε φιλε!!!

ΥΓ. Εγω δεν στεναχωριεμαι.....μας διαβαζει κοσμος και βγαζει τα συμπερασματα του!!!

Περιοχή
corfu city
Στελιο μην ''σκοτιζεσαι''.....και μην στεναχωριεσαι . Αποδειξεις ζητησα .....και ΟΧΙ δανεικα....Αλλα τι

ΥΓ. Εγω δεν στεναχωριεμαι.....μας διαβαζει κοσμος και βγαζει τα συμπερασματα του!!!
Αυτο ξαναπεστο. Μας διαβάζει κοσμος

Όνομα
Ηλιας

Λοιπον νικολα η αληθεια ειναι καπου στην μεση. Πολλες φωρες εχεις ακηρωση και εμενα και στο προσοπο μου αλλα παιδια επηδη δεν βαζουμε αποδηξεις για τα σεταπ που λεμε κατα καιρους..η αποδηξεις για σενα ειναι το χαρτονι και ο ταχογραφος....για μενα και πολλους αλλους Παλεους ιδιογωμοτες ειναι τα τερεν οταν δηνουμε ενα σεταπ π.χ.εγω η ο αρις η μητσομπενελας η ο σκαι η αλλα παδια που εσει δεν τα προλαβες και δεν γραφουν πλεον . ειμαστε απο τα πρωτα παιδια που εγραψαν εδω μεσα με 20+χρονια ιδιογωμοσης στην πλατη του ο καθενας να ξερεις ειναι καρατσεκαρησμενα...και δεν γραφουμε αερολογιες...στα γραφω εντελος φιλικα χωρης καμια διαθεση αντηπαραθεσεις...,sorry για το of topic

Status
Not open for further replies.