ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ "ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ"

Τα μέλη της ΛΕΣΧΗΣ ΜΑΣ: THE SPORTING SPANIELS & RETRIEVERS CLUB OF GREECE σας ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΝ στο περίπτερο C307 στην Έκθεση ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ στο MEC στις 7, 8 και 9 Απριλίου.
Θα σας περιμένουμε για να συζητήσουμε για τις φυλές των κυνηγόσκυλων μας, να γνωριστούμε από κοντά και να ανταλλάξουμε απόψεις για τα κυνηγητικά μας ενδιαφέροντα.
 
Τα μέλη της ΛΕΣΧΗΣ ΜΑΣ: THE SPORTING SPANIELS & RETRIEVERS CLUB OF GREECE σας ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΝ στο περίπτερο C307 στην Έκθεση ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ στο MEC στις 7, 8 και 9 Απριλίου.
Θα σας περιμένουμε για να συζητήσουμε για τις φυλές των κυνηγόσκυλων μας, να γνωριστούμε από κοντά και να ανταλλάξουμε απόψεις για τα κυνηγητικά μας ενδιαφέροντα.

Χαρά μας που θα σας ξαναδούμε στην έκθεση.Θα τα πούμε απο κοντά.
 
Τα μέλη της ΛΕΣΧΗΣ ΜΑΣ: THE SPORTING SPANIELS & RETRIEVERS CLUB OF GREECE σας ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΝ στο περίπτερο C307 στην Έκθεση ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ στο MEC στις 7, 8 και 9 Απριλίου.
Θα σας περιμένουμε για να συζητήσουμε για τις φυλές των κυνηγόσκυλων μας, να γνωριστούμε από κοντά και να ανταλλάξουμε απόψεις για τα κυνηγητικά μας ενδιαφέροντα.
Μπράβο στα ακούραστα και γεμάτα θέληση μέλη της λέσχης!!! .shake hands.
 
Κύριε Γιάννη , θα υπάρχει κάποια επίδειξη με τα σκυλάκια της λέσχης ??
Νομίζω ότι πέρυσι υπήρχε κάτι σχετικό..
Οπωσδήποτε. Μερικά από τα νεαρά σκυλάκια που πρωτοκυνήγησαν φέτος και κατοικούν στην Αττική θα συμμετέχουν, όπως και δυο μικρά κοκεράκια που δεν πρόλαβαν την Κυνηγητική σεζόν. Όσοι δεν έχουμε νεαρά, θα φέρουμε 2-3 ενήλικα σκυλιά.
 
Συν γυναιξί και τέκνοις, βεβαίως βεβαίως.
Οσο για τη συζυγο δεν το υπόσχομαι.Ομως οσον αφορά τον Ορφέα τι να πω ,περιμένει δυο χρόνια τώρα πως και πως γαι να σας ξαναδει και να βρεθει κοντά στα σκυλιά σας.Με έχει τρελάνει στην κυριολεξία.
 
Καλησπέρα! Με αφορμή την Έκθεση που θα γίνει το ΠΣΚύριακο, όποια μέλη παρευρεθούν εκεί την Κυριακή θα ήθελαν να συναντηθούμε έστω και για λίγο να γνωριστούμε και από κοντά? Εγώ θα είμαι εκεί την Κυριακή και θα ήταν χαρά μου να γνωρίσω κάποια μέλη από κοντά! Βλέπετε δεν υπάρχουν πολλές ευκαιρίες ειδικά για εμάς που είμαστε εκτός Αθηνών!.
 
Καλησπέρα! Με αφορμή την Έκθεση που θα γίνει το ΠΣΚύριακο, όποια μέλη παρευρεθούν εκεί την Κυριακή θα ήθελαν να συναντηθούμε έστω και για λίγο να γνωριστούμε και από κοντά? Εγώ θα είμαι εκεί την Κυριακή και θα ήταν χαρά μου να γνωρίσω κάποια μέλη από κοντά! Βλέπετε δεν υπάρχουν πολλές ευκαιρίες ειδικά για εμάς που είμαστε εκτός Αθηνών!.
Κυριακή θα είμαι κ εγώ εκεί
 
Καλησπέρα! Με αφορμή την Έκθεση που θα γίνει το ΠΣΚύριακο, όποια μέλη παρευρεθούν εκεί την Κυριακή θα ήθελαν να συναντηθούμε έστω και για λίγο να γνωριστούμε και από κοντά? Εγώ θα είμαι εκεί την Κυριακή και θα ήταν χαρά μου να γνωρίσω κάποια μέλη από κοντά! Βλέπετε δεν υπάρχουν πολλές ευκαιρίες ειδικά για εμάς που είμαστε εκτός Αθηνών!.
Στείλε τηλέφωνο σε πμ .. μπορεί να κατέβω
 
Πέρα από την πλάκα, επειδή καταλαβαίνω ότι οι περισσότεροι θα βρεθούμε εκεί την Κυριακή, εάν πάει κάποιος ή γνωρίζει κάποιος κάποιο σημείο που θα ήταν εύκολα αναγνωρίσιμο να ορίσουμε ώρα και όλα GOOD😄
 
Back
Top