ΟΠΛΟΤΕΧΝΙΚΗ

Status
Not open for further replies.
Το φόρουμ κάθε μέρα γίνεται πιο πλούσιο με την συμμετοχή έμπειρων και καταξιωμένων επαγγελματιών !!!!!!!
Καλωσορίζουμε την Οπλοτεχνική .shake hands.

Σας ευχαριστουμε.Ευχομαστε καλη συνεχεια στην ηδη επιτυχημενη προσπαθεια σας.
 
καλώς ήλθες Γιώργο
ΟΠΛΟΤΕΧΝΙΚΉ όνομα και σήμα με μεγάλη ιστορία στο χώρο από τότε που την επισκέφτηκα για 1η φορά πριν 30 χρόνια στην Αχαρνών 40 και σε 2-3 επισκέψεις έγινα φίλος με τον κο Σπύρο
πήρα απο εκεί 2 όπλα και αργότερα άλλα 3 από το κατάστημα στον Σταυρό....σήμερα όποτε περάσω από την Μεσογείων η στάση και η επίσκεψη είναι αυτόματη χωρίς σκέψη να πάρω το κάτι μου :)
 
Επαγγελματιες απο τους λιγους στον χωρο
Εχω εμπισκευτει 3 φορες την Οπλοτεχνικη στην Μεσοογειων και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την εξυπηρετηση και τον Επαγγελματισμο τους
Καλως ηρθατε .welcome.
 
Αν και κάτοικος εκτός Αθηνών έχω επισκεφθεί δύο φορές τα προηγούμενα χρόνια το κατάστημα στην Αγία Παρασκευή, άψογο σέρβις, ζεστοί άνθρωποι και από όσο θυμάμαι τα φυσίγγια Αssos ήταν κεραυνοί.. .......pop.
* θυμάμαι ακόμα μια franchi 48al σε άριστη κατάσταση, ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν την είχα αγοράσει.......hair.
 
καλώς ήλθες Γιώργο
ΟΠΛΟΤΕΧΝΙΚΉ όνομα και σήμα με μεγάλη ιστορία στο χώρο από τότε που την επισκέφτηκα για 1η φορά πριν 30 χρόνια στην Αχαρνών 40 και σε 2-3 επισκέψεις έγινα φίλος με τον κο Σπύρο
πήρα απο εκεί 2 όπλα και αργότερα άλλα 3 από το κατάστημα στον Σταυρό....σήμερα όποτε περάσω από την Μεσογείων η στάση και η επίσκεψη είναι αυτόματη χωρίς σκέψη να πάρω το κάτι μου :)

Κι εγώ Μάκη από την Αχαρνων 40 αγόρασα την την πρώτη μου καραμπίνα από τον Σπύρο το 1985. Με είχε συστήσει κοινός φίλος πρωταθλητής ποδηλασίας . Είχε μεγάλη ενασχόληση και με την ομοσπονδία ο Σπύρος τότε.
Θα μου μείνουν αξέχαστα τα περίπτερα της Οπλοτεχνικης στις καλές εποχές των εκθέσεων.
Τους καλωσορίζω κι εγώ στο φόρουμ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top