Μουσική

μεγάλος ροκάς!!! στο πάνθεον και αυτός....

Τον έχουν θάψει δυό τρείς φορές τον Μάγκα
Θα πεθάνει κανονικά και δεν θα το πιστεύει κανείς

Την οργισμένη αντίδραση του Σάκη Μάγκα προκάλεσε η ψευδής είδηση του θανάτου του πατέρα του και «βασιλιά» του κλαρίνου Γιώργου Μάγκα. Με μία ανάρτησή του στo Facebook ο Σάκης Μάγκας έγραψε τα εξής:

«Παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα να ενημερώσω τον κόσμο που στέλνει μηνύματα και συλλυπητήρια για τον πατέρα μου ότι δεν πέθανε. Είναι ψέμματα και όλα αυτά ξεκίνησαν από τον ηθοποιό Μπιμπίλα που έκανε ανάρτηση. Θα έχει τις συνέπειες με τα ψέματα που διαδίδει. Παραπληροφόρηση. Ο Γιώργος Μάγκας ζει και βασιλεύει.
 
Τον έχουν θάψει δυό τρείς φορές τον Μάγκα
Θα πεθάνει κανονικά και δεν θα το πιστεύει κανείς

Την οργισμένη αντίδραση του Σάκη Μάγκα προκάλεσε η ψευδής είδηση του θανάτου του πατέρα του και «βασιλιά» του κλαρίνου Γιώργου Μάγκα. Με μία ανάρτησή του στo Facebook ο Σάκης Μάγκας έγραψε τα εξής:

«Παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα να ενημερώσω τον κόσμο που στέλνει μηνύματα και συλλυπητήρια για τον πατέρα μου ότι δεν πέθανε. Είναι ψέμματα και όλα αυτά ξεκίνησαν από τον ηθοποιό Μπιμπίλα που έκανε ανάρτηση. Θα έχει τις συνέπειες με τα ψέματα που διαδίδει. Παραπληροφόρηση. Ο Γιώργος Μάγκας ζει και βασιλεύει.
τα καλύτερα νέα!! το έχω ακούσει 30 φορες μέχρι τώρα!!!

 
τα καλύτερα νέα!! το έχω ακούσει 30 φορες μέχρι τώρα!!!

Ο Μάγκας είναι πολύ ωραίος παίχτης ειδικά όταν ο ίδιος ή ο-η καλλιτέχνης που τραγουδάει πχ η συγχωρεμένη η Πυργάκη θέλει να παίξει σωστά και να μην το πάει στο καθαρό τσιγγανέιρο
Υπάρχουν ηχογραφήσεις παλιές του Μάγκα πολύ δυνατές για όποιον γουστάρει να ακούσει
 
Έγραψες. Είναι τεράστιος.
Αρκεί να κοιτάξουμε το βιογραφικό του Μπένι Γκούντμαν και θα καταλάβουμε πόσο μεγάλος είναι ο Χαλκιάς
Όταν άκουσε τον Χαλκιά να παίζει στην Αμερική υποκλίθηκε.....

https://el.wikipedia.org/wiki/Μπένι_Γκούντμαν
 
Back
Top