Μαγκάλια και Σούβλες

Εγώ σήμερα τον κοπανισα κοκκινιστό με μακαρόνια


IMG_20220928_163451.jpg
:p
Η παστουρμαδοπιτα είναι βάλσαμο ;)
Ακόμα και για πρωινό για την δουλειά σε κραταει όλη μέρα
αρκεί να έχεις μια κανούλα με νερό ανά χείρας :p
 
Το
Και εγω γιαχνί.....
Αποτοξίνωση Φίλιππα.....
Αλλα χτες είχα μακαρόνια με κιμά κ ήπια κ μισό λίτρο κοκα κολα.... χαχαχαχαχα
Το γιαχνι ειναι αποτοξινωση ρε Τασο;
Πες μας τωρα οτι το τσιγαριστο ειναι καλο για την κυκλοφορια του αιματος .sarcastic.
 
Κι εγω βασιλη, με φασολακια την εβγαλα σημερα ( 2η μερα).hair.
Εμένα σήμερα ο γιατρός μου έγραψε χάπι για την χοληστερίνη. Η δίαιτα δεν απέδωσε τίποτα. Τουλάχιστον, τώρα θα τρώω και δεν θα σκέφτομαι την κωλοχοληστερίνη.
 
Εμένα σήμερα ο γιατρός μου έγραψε χάπι για την χοληστερίνη. Η δίαιτα δεν απέδωσε τίποτα. Τουλάχιστον, τώρα θα τρώω και δεν θα σκέφτομαι την κωλοχοληστερίνη.
Δεν ειναι καλος γιατρος
Ο @Dr V τους δινει μια συνταγη για γκομενα και τους λεει να πανε πισω σε μια βδομαδα
Κανενας δεν εχει χοληστερινη μετα!

Απλα περναει πρωτα να τον δει το ακτινολογικο και να του αφαιρεσουν τα ραμματα .sarcastic.
 
Εμένα σήμερα ο γιατρός μου έγραψε χάπι για την χοληστερίνη. Η δίαιτα δεν απέδωσε τίποτα. Τουλάχιστον, τώρα θα τρώω και δεν θα σκέφτομαι την κωλοχοληστερίνη.
Βασίλη στην επαρχία δεν είσαι ; Πάρε ένα μικρό κομμάτι γης με ό,τι έχει μέσα . Φάρμακο....
 
Και εγω γιαχνί.....
Αποτοξίνωση Φίλιππα.....
Αλλα χτες είχα μακαρόνια με κιμά κ ήπια κ μισό λίτρο κοκα κολα.... χαχαχαχαχα
Κι εγω Τασο. Ολη την εβδομαδα προσπαθω να μην τρωω κρεας γιατι το ΣΚ δεν κανω και υγιεινη διατροφη, αλλα αυτη την coca cola γ@@@@@τα. Εαν την δω στο ψυγειο δεν υπαρχει περιπτωση να μην πιω και ειναι οτι χειροτερο.
 
Βασίλη στην επαρχία δεν είσαι ; Πάρε ένα μικρό κομμάτι γης με ό,τι έχει μέσα . Φάρμακο....
Μακάρι να είχα χρόνο Σπύρο. Να φανταστείς, όταν είναι να πάω για κυνήγι, απλά χαμηλώνω το τηλέφωνο και εξαφανίζομαι. Αυτό όμως μόνο για το κυνήγι. Για άλλα, δεν με παίρνει.
 
Το

Το γιαχνι ειναι αποτοξινωση ρε Τασο;
Πες μας τωρα οτι το τσιγαριστο ειναι καλο για την κυκλοφορια του αιματος .sarcastic.
Φασολακια γιαχνί....
Γιατί δεν είναι μπροστά στην(συχνή) κατανάλωση κρέατος?
Μπορώ να φάω μεχρι να σκάσω. Απορώ με αυτούς που δέν θέλουν ούτε να την βλέπουν....
Μια φορά δοκίμασα κ δεν...
Φασολια μαυρομάτικα κ ρεβυθια τα αγαπημένα μου από τα όσπρια...

Κι εγω Τασο. Ολη την εβδομαδα προσπαθω να μην τρωω κρεας γιατι το ΣΚ δεν κανω και υγιεινη διατροφη, αλλα αυτη την coca cola γ@@@@@τα. Εαν την δω στο ψυγειο δεν υπαρχει περιπτωση να μην πιω και ειναι οτι χειροτερο.
Το μόνο σίγουρο ότι είναι εθιστική.....
Αν ξεγελαστεις κ παρεις 1,5lt μπορεί να πιεις την μισή σαν νερό χωρίς να το καταλάβεις....
 
Παλαμιδα λαδολεμονο πω πω πω. Αυτα ειναι φαγητα. Πες μου οτι ειναι ψαρεμενα κι απο εσας????????
Αυτές όχι. Μου τις έφερε ένας φίλος που δουλεύει στην ιχθυόσκαλα. Ανταλλαγή προϊόντων, εδωσε ψάρια πήρε μελι!!! Το Σάββατο που πέρασε είχα καρβουνια στα...καρβουνα! Αυτά τα είχα πιάσει εγώ!
 
Back
Top