Κυνηγώντας...

Ε ρε Κρήτη με τα ...οπλοστάσια σου!
Σας αρέσουν "τ'άρματα"...όπως είπε ο συγχωρεμένος ο Θεοδωράκης!
DNA είναι αυτό!
Δεν νομίζω να ειναι μονο Κρήτη. Αν σου αρέσει κάτι όπου και να είσαι θα κάνεις αυτό που σου αρέσει όσο μπορείς βαιβαια.εγω εχω καψα με τα όπλα και έκανα και πεθερο από τους τελευταίους μαχαιροποιους οπότε καταλαβαίνεις..
 
Πάνο το τόξο ποτέ δεν πρέπει να αποθηκεύεται φορώντας τη χορδή του. Τη χορδή τη βάζουμε όταν θέλουμε να ρίξουμε και όταν τελειώσουμε τη βγάζουμε. Ιδίως το ξύλινο τόξο. Θα παραμορφωθεί και θα χάσει σημαντικά σε λίβρες.
 
Πάνο το τόξο ποτέ δεν πρέπει να αποθηκεύεται φορώντας τη χορδή του. Τη χορδή τη βάζουμε όταν θέλουμε να ρίξουμε και όταν τελειώσουμε τη βγάζουμε. Ιδίως το ξύλινο τόξο. Θα παραμορφωθεί και θα χάσει σημαντικά σε λίβρες.
Σωστά, αλλά το τόξο στην βιτρίνα του Πάνου είναι μάλλον διακοσμητικό ή παιδικό
 
Πάνο το τόξο ποτέ δεν πρέπει να αποθηκεύεται φορώντας τη χορδή του. Τη χορδή τη βάζουμε όταν θέλουμε να ρίξουμε και όταν τελειώσουμε τη βγάζουμε. Ιδίως το ξύλινο τόξο. Θα παραμορφωθεί και θα χάσει σημαντικά σε λίβρες.
Έχει δίκιο ο φίλος παρακατω είναι ποιο πολυ διακοσμητικό. Ευχαριστώ παντος για την συμβουλή. Μαζευω διαφορά από κυνηγετικά. Τα υπόλοιπα είναι ολλα κανονικά.
 
Η καλύτερή του χα χα χα χα
Η καλυτερη του εκει που ηταν ανοιχτο το πεδιο. Μετα ομως 4 ωρες το πρωι και 3 το απόγευμα σε πουρνάρι , κέδρο,γράβο,τουφυγε η μαγκιά . Πριν λιγο καταφερα να δω γιατι τοατι του ηταν κοκκινο. Ειχε στο κατω βλεφαρο σφηνωμένο ενα κομμάτι απο κλαδάκι 2 εκαστα μήκος.
 
Η καλυτερη του εκει που ηταν ανοιχτο το πεδιο. Μετα ομως 4 ωρες το πρωι και 3 το απόγευμα σε πουρνάρι , κέδρο,γράβο,τουφυγε η μαγκιά . Πριν λιγο καταφερα να δω γιατι τοατι του ηταν κοκκινο. Ειχε στο κατω βλεφαρο σφηνωμένο ενα κομμάτι απο κλαδάκι 2 εκαστα μήκος.
Θέλει προσοχή, είναι μικρός για τόσες ώρες ... όταν κουράζονται πέφτουν τα αντανακλαστικά τους και χτυπάνε ευκολότερα.
Ευτυχώς που το βρήκες και το έβγαλες, τώρα θα σε βλέπει για θεό ! :)
 
Back
Top