Κυνηγώντας...

Και για ποσο καιρο θα μεινεις στην πατριδα φιλε;
Νικόλα μου την περασμένη φορά έκλεισα εισιτήρια για πέντε μήνες και έκατσα ακόμα ένα από τη σημαία δύσκολο πράγμα όταν έρθει η ώρα να φύγεις, τώρα λέω κάνα τρίμηνο για την πέρδικα αν κάνει όμως κάνα μπασιμο τσίχλες δύσκολα τα πράγματα το αφεντικό μου ξεκαθάρισε ότι η δουλειά δεν θα με περιμένει αν κάτσω παραπάνω.
 
Νικόλα μου την περασμένη φορά έκλεισα εισιτήρια για πέντε μήνες και έκατσα ακόμα ένα από τη σημαία δύσκολο πράγμα όταν έρθει η ώρα να φύγεις, τώρα λέω κάνα τρίμηνο για την πέρδικα αν κάνει όμως κάνα μπασιμο τσίχλες δύσκολα τα πράγματα το αφεντικό μου ξεκαθάρισε ότι η δουλειά δεν θα με περιμένει αν κάτσω παραπάνω.
Ευτυχώς που έχεις αφεντικά Ελληνες ........hair.
 
Η μοναδική φώτο που έχω από κυνήγι πέρδικας στο νησί και αυτή από τα νιάτα μου, εδώ πρέπει να με 18-19 χρόνων στην έναρξη παρέα με το κανόνι που κυνηγούσα τότε μια δανεικια beretta a 303 ,32" κάνη και φυσίγγια lambro demi και την Λίζα του καλού μου φίλου που κυνηγουσαμε τοτε παρέα.
Περδικα στο νησι...ασυγκριτο κυνηγι
 
Ευτυχώς που έχεις αφεντικά Ελληνες ........hair.
Οι χειρότεροι φίλε ένα ευχαριστώ δεν ακούς ποτέ.
Περδικα στο νησι...ασυγκριτο κυνηγι
Το καλύτερο μου Γιάννη να είσαι στα γκρεμια και να κοιτάς τη θάλασσα πολλές φορές να την ακούς κιόλας.
 
Νικόλα μου την περασμένη φορά έκλεισα εισιτήρια για πέντε μήνες και έκατσα ακόμα ένα από τη σημαία δύσκολο πράγμα όταν έρθει η ώρα να φύγεις, τώρα λέω κάνα τρίμηνο για την πέρδικα αν κάνει όμως κάνα μπασιμο τσίχλες δύσκολα τα πράγματα το αφεντικό μου ξεκαθάρισε ότι η δουλειά δεν θα με περιμένει αν κάτσω παραπάνω.
Με το καλο. Ολα.:)
 
IMG_20171128_140633.jpg
[/url][/IMG]
 
Ονειρο...

Σε καταλαβαίνω μίστερ Αρι έχεις το μικρόβιο και το ταλέντο σε μια άλλη χώρα θα ασχολιωσουν με το κυνηγετικά ντοκιμαντέρ και φώτο.
Και γω θα ήθελα να είμαι στα βουνά και να ασχολούμαι μόνο με τα σκυλιά αλλά που είναι τα ρημάδια hippo
Ο συγκεκριμένος κάνει υπέροχα βιντεάκια.
 
Μιά αναπάντεχη και ευχάριστη συνάντηση μ ένα σκανζτόχοιρο στην απογευματινή βόλτα με την σκυλίτσα μου
η φωτό τραβηγμένη από τ αυτοκίνητο μην τον μυρίσει η μικρή κι αρχίζει να παίζει
ο κακόμοιρος ήταν γεμάτος τσιμπούρια :)
 
Back
Top