Κυνηγετική Γωνιά

Θα σου φερουμε την κουπα τη μακρόστενη να τη γλύψεις τοτε.......yelling.
Όταν πήγε ο ΠΑΟΚ στους οκτώ πρειν 2/3 χρόνια φωνάζετε για το κυπελακι και ότι σημετεχουν δεύτερο τρίτες ομάδες τα θυμάστε κωστακι μου.my man.
 
Όταν πήγε ο ΠΑΟΚ στους οκτώ πρειν 2/3 χρόνια φωνάζετε για το κυπελακι και ότι σημετεχουν δεύτερο τρίτες ομάδες τα θυμάστε κωστακι μου.my man.
Άρα ο λόγος που δεν πάτε τελικό στο Κονφερενς οι υπόλοιποι είναι επειδή κάποτε ο ανεκδιήγητος Καραπαπας το είπε μιλκο καπ και όχι γιατί δεν μπορείτε. Άμα είναι έτσι πάω πάσο....
 
Θα σου φερουμε την κουπα τη μακρόστενη να τη γλύψεις τοτε.......yelling.
Ψιτ , εσύ και ο άλλος ο πουτσουλινακος ο @PredatoZ να είστε μεγαλοψυχοι και κύριοι απέναντι στους άλλους στις νίκες μας. Με 2 λόγια We win and let all the others na skouzoun.......
 
Άρα ο λόγος που δεν πάτε τελικό στο Κονφερενς οι υπόλοιποι είναι επειδή κάποτε ο ανεκδιήγητος Καραπαπας το είπε μιλκο καπ και όχι γιατί δεν μπορείτε. Άμα είναι έτσι πάω πάσο....
Μιτσο κακά τα ψέματα ο Ολυμπιακός είναι η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα .με προεδρο που ρίχνει χρήμα οι άλλοι απλός δεν μπορούν.. στο λέω εγώ που είμαι λαιτ Παναθηναϊκός.. απλά μου αρεση να σας πηραζω.... μακαρη να το Πάρει το κύπελλο ...και κάτι άλλο δεν βλέπω ελληνικό ποδόσφαιρο καθόλου :)
 
Last edited:
Back
Top