Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πριν 3 χρονια πηγα στο ΑΤ Κορωπιου να δηλωσω οπλο κ μου ειπαν εφοσον ειμαι Χιωτης να παω να το δηλωσω Χιο.
Οτι πιο κουφο εχω ακουσει, λες κ ειμαι απο αλλο κρατος
Υπαρχει ψιλοαγνοια κ πριν ξεκινησει καποιος τη διαδικασια πρεπει να ειναι ετοιμος για ολα κ φυσικα υπομονη
Πάλι καλά που δεν σου είπε να πας με τον ...άλλο μαζί. Αλλοιώς ΤΠΤ.
Ποιόν άλλο? Τον άλλο Χιώτη (Το ...σάινι, δεν θα είχε ακούσει πως πάτε δυό-δυό)
 
ετσι ειναι
Κυνηγοι ειμαστε
ουτε αρρωστημενοι ανωμαλοι με ταπελλα οικολογων βετζεταριαν ουτε οτιδηποτε αλλο ανωμαλο κυκλοφορει

μακαρι να ειναι καλα και να ξαναβρει την υγεια του
Εγω ειμαι ανωμαλος με ταμπελα.....ΔΩΞΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΘΕΑ ΑΡΤΕΜΗΣ
 
Δεν είμαι κοντά. Γαλάτσι μένω ..Αλλά ίσως σε χρειαστώ .. Ευχαριστώ
Περικλή ισχύει ότι σου έγραψε ακριβώς ο Βασίλης "Dr V " εγώ είχα μείνει στο ότι χρειαζόταν μόνο του ψυχιάτρου....αν χρειαστείς ψυχίατρο πάντως " για χαρτί ":) πες μου.
 
Καλημέρα σας......View attachment 30868
Αν κάποιος φεύγει από δω ....και πάει να καθίσει σε ένα χωράφι με Ηλιοσπορο ,το θεωρείται σοβαρό....πρέπει να τον δει κάποιος.
Ρώτησα τον ειδικό για το θέμα αυτό.....και μου είπε ότι σε όσους μου έκαναν like...θέλει να δει και σάς.... .sarcastic.
 
Όχι έμφραγμα ισχαιμικό (εγκεφαλικό) πιάσανε οι κατάρες εντάξει πέρα την πλάκα περαστικά στον άνθρωπο και γρήγορα στο σπίτι για μακρά ανάρρωση.
Να γυρίσει σπίτι του υγιής και να μεινει ΕΚΕΙ γιατι ο, τι έχει κάνει ως υπουργός ειναι άρρωστο η άχρηστο!
 
Καλησπέρα.Ας μην ευχηθώ καλύτερα για τον περί ου ο λόγος γιατί θα με διώξουν από το forum.
Γιωργο, αν το προβλημα ηταν ενα η δυο η πεντε προσωπα το λυναμε ευκολα!
Το προβλημα ειναι οι πολιτικες που εξυπηρετουν!
Και δυστυχως αυτοι που ειναι προθυμοι να τις εκτελεσουν ειναι πολλοι.
Ενα κεφαλι να κοψεις, δυο θα βγουν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top