Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όλο το απόγευμα ψαρευα. Casting μονο. Έχει γεμίσει η θάλασσα τσιπουρακια. Να έχει σπάσει κλουβι? Δεν είναι όλες ίδιες παντως. Έπιασα πάνω από 50 και κράτησα τις 20 πιο μεγάλες. Πλάκα ειχε. Τώρα βλέπω τον θρύλο να τραβάει ζορια. Πρόβλεψη : μάλλον θα τον πιουμε.
Ρώσικη ρουλέτα, πάμε γερά !!!
 
Είναι δυνατόν να μην δεις Ολυμπιακό στο τσουλού ;;;!!!
Κοιτα, προφανώς ειναι. Αλλά προτιμώ απο το να πάμε τσουλου και πάρουμε 1-3 βαθμούς , προκρίσεις στο europa. Να πάμε μια 8αδα μια 4αδα ρε αδερφε. Δεν είναι και του πεταματου για να το σνομπαρουμε!!!
 
Κοιτα, προφανώς ειναι. Αλλά προτιμώ απο το να πάμε τσουλου και πάρουμε 1-3 βαθμούς , προκρίσεις στο europa. Να πάμε μια 8αδα μια 4αδα ρε αδερφε. Δεν είναι και του πεταματου για να το σνομπαρουμε!!!
Προφανώς δεν είναι, αλλά με αυτήν την ομάδα και αυτά τα μπακ αν πάμε στους 32 καλά θα είναι...
 
Όλο το απόγευμα ψαρευα. Casting μονο. Έχει γεμίσει η θάλασσα τσιπουρακια. Να έχει σπάσει κλουβι? Δεν είναι όλες ίδιες παντως. Έπιασα πάνω από 50 και κράτησα τις 20 πιο μεγάλες. Πλάκα ειχε. Τώρα βλέπω τον θρύλο να τραβάει ζορια. Πρόβλεψη : μάλλον θα τον πιουμε.
Ειδα και εγω τσιπουρακια σημερα στον ευβοικο.Μπορει οντως να εσπασε κανα κλουβι..
Ξερω...Στα παπαρια σου
 
Ειδα και εγω τσιπουρακια σημερα στον ευβοικο.Μπορει οντως να εσπασε κανα κλουβι..
Ξερω...Στα παπαρια σου
Καλημέρα. 3-6 η σκοπιά την νύχτα που περασε. Γιατί στα παπαρια μου Θοδωρή? Δεν πρέπει να είναι κλουβί. Έχει από σκατουλες στο μέγεθος μικρού αναπτήρα μέχρι 200-250 γραμμάρια και ενδιάμεσα μεγεθη. Ύπνο κανα δίωρο γιατι παραπαταω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top