Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στον εργασιακό σου γείτονα και συνονοματο μου είσαι;
Καλά να περνάτε! :)
Ναι....σε εκείνο το μασκαρά...
Προσπαθώ να του αποδίξω με επιχειρήματα, πως η Fabarm μου,βγάζει καλύτερες τουφεκιές σε κατανομή,διάτρηση κ ταχύτητα από τη Centro του...... .yelling.
 
Στον εργασιακό σου γείτονα και συνονοματο μου είσαι;
Καλά να περνάτε! :)
Δεν είδες που έχει κ το τσαντακι μαζί του, περιμενει να παει καμία παραγγελια ο συνονοματος σου για να του ξαφρίσει την φυσιγγοβιτρινα... .sarcastic.
 
Δεν είδες που έχει κ το τσαντακι μαζί του, περιμενει να παει καμία παραγγελια ο συνονοματος σου για να του ξαφρίσει την φυσιγγοβιτρινα... .sarcastic.
Μπααα....ούτε ξέρω που τα έχει τρυπώσει....τα πήρε από τη βυτρίνα όλα,γιατί η Μαρία δν μπορούσε να ξεσκωνίζει κ έπεφτε παντόφλα ×32 σε κόντρα δόση.......... .big smile.
 
Μπααα....ούτε ξέρω που τα έχει τρυπώσει....τα πήρε από τη βυτρίνα όλα,γιατί η Μαρία δν μπορούσε να ξεσκωνίζει κ έπεφτε παντόφλα ×32 σε κόντρα δόση.......... .big smile.
Nαι σιγά που φοβήθηκε την Μαρία.. Λες πως δεν σε έβλεπε πως τα κοίταζες.... .yelling.
 
Καλημέρα! Μας πήρε και μας σήκωσε ο βοριας. Στις 4 ανέβηκα στη Ράχη να φορτώσω μελίσσια και δεν μπορούσες να περπατήσεις από τον αερα. Είδαμε 3 λαγούς θηρία και εναν σαν γατι και ενα 40αρι-50αρι γρουνι που μας λαχτάρησε με το αυτοκίνητο. Προσοχή με τα διαολεμενα γρουνια. Είναι παντού και πετάγονται κυριολεκτικά πάνω στις ρόδες του αυτοκινήτου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top