Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιατί ρε αδερφουλη ωτοασπίδες???? Τέτοιο καλλιτεχνικό line up ούτε στο sonisphere, το rock wave και ούτε στο waken δεν έχει μη σου πω. Θα χορτάσεις κλάμα και αλυχτισμα!!!
Είπαμε να φάμε,όχι να πάθουμε νευρικό κλονισμό αδελφέ!!
 
Είπαμε να φάμε,όχι να πάθουμε νευρικό κλονισμό αδελφέ!!
Κοίτα να δεις τι έχω πάθει μια φορα. Παρασκευή έχω πάει στο terra vibe και έχω δει με την σειρά Rotting Christ , Mastodon , Slipknot και έχω καθαγιαστει στο τέλος με Iron Maiden. Σάββατο βαπτιζει το παιδί της η πρώτη μου ξαδέρφη με τον άντρα της να έχει κλείσει μαγαζί για το γλέντι με live κλαρινοκομπανια! Να παίζουν στα ηχεία τόσο δυνατά το παντρεμένοι και οι δυο που να μην μπορείς να ακούσεις τον διπλανό σου. Φαντάζεσαι το σοκ που επαθα , ετσι??? Στην ώρα πάνω την κοπανησα κακήν κακως. Μόνο τα ορεκτικά πρόλαβα ρε σου λεω. 13 αρνιά είχε στην σούβλα ο κλαρινοξαδερφος και δεν εγλυψα ούτε κοκκαλακι. Μιλάμε για ζημια!
 
Από φαγητό τι λέει ρε Πατρίδα?Να πάμε άμα είναι να δοκιμάσω και τις ηλεκτρονικές ωτοασπιδες:D
Ρε Πατρίδα από τα Τσιπιανα είναι ο Βελισσάρης κοντοχωριανος
είναι δυνατόν να την βγάλουμε με στραγάλια ? .think.
Άσε τις ωτοασπιδες μετά από την δεύτερη μποτιλια θα σύρεις το χορό στανταρ .my man.
 
Κοίτα να δεις τι έχω πάθει μια φορα. Παρασκευή έχω πάει στο terra vibe και έχω δει με την σειρά Rotting Christ , Mastodon , Slipknot και έχω καθαγιαστει στο τέλος με Iron Maiden. Σάββατο βαπτιζει το παιδί της η πρώτη μου ξαδέρφη με τον άντρα της να έχει κλείσει μαγαζί για το γλέντι με live κλαρινοκομπανια! Να παίζουν στα ηχεία τόσο δυνατά το παντρεμένοι και οι δυο που να μην μπορείς να ακούσεις τον διπλανό σου. Φαντάζεσαι το σοκ που επαθα , ετσι??? Στην ώρα πάνω την κοπανησα κακήν κακως. Μόνο τα ορεκτικά πρόλαβα ρε σου λεω. 13 αρνιά είχε στην σούβλα ο κλαρινοξαδερφος και δεν εγλυψα ούτε κοκκαλακι. Μιλάμε για ζημια!
To terra vibe δεν είναι στην Μαλακάσα ?
Έχει από κάτω στην πλατεία 2-3 χασαποταβερνες που τσικνιζουν μέχρι και οι πευκοβελόνες ;)
 
Κοίτα να δεις τι έχω πάθει μια φορα. Παρασκευή έχω πάει στο terra vibe και έχω δει με την σειρά Rotting Christ , Mastodon , Slipknot και έχω καθαγιαστει στο τέλος με Iron Maiden. Σάββατο βαπτιζει το παιδί της η πρώτη μου ξαδέρφη με τον άντρα της να έχει κλείσει μαγαζί για το γλέντι με live κλαρινοκομπανια! Να παίζουν στα ηχεία τόσο δυνατά το παντρεμένοι και οι δυο που να μην μπορείς να ακούσεις τον διπλανό σου. Φαντάζεσαι το σοκ που επαθα , ετσι??? Στην ώρα πάνω την κοπανησα κακήν κακως. Μόνο τα ορεκτικά πρόλαβα ρε σου λεω. 13 αρνιά είχε στην σούβλα ο κλαρινοξαδερφος και δεν εγλυψα ούτε κοκκαλακι. Μιλάμε για ζημια!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!Γι'αυτό θα πάμε σωστά ντυμένοι και με τα κατάλληλα μέσα :cool:

 
To terra vibe δεν είναι στην Μαλακάσα ?
Έχει από κάτω στην πλατεία 2-3 χασαποταβερνες που τσικνιζουν μέχρι και οι πευκοβελόνες ;)
Ναι εκεί ειναι!!!! Να ξέρεις με την τσίκνα δεν έχω κανένα μα κανένα απολύτως πρόβλημα!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top