Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παίδες.cofee.
Έχει ξεκινήσει άγριο ξεβρακωμα,μια δουλειά απλή γίνεται σήριαλ και είναι ακόμα νωρίς...
Καλησπέρα! Μια από τα ίδια!Γίνεται της μουρλής στη δουλεια. Τι covid κρίση και παπαριες? Από τον περασμενο Ιούνιο και μέχρι τον περασμένο μήνα 45% πανω η παραγωγη. Ήρθαν και τρία κρούσματα σήμερα που έστειλαν για καραντίνα άλλους 2 και βλέπω να στήνω ένα ραντζο και να κοιμάμαι στη φάμπρικα. Αν μένουν μαζί και τα cougarακια βεβαια που έχω δεν έχω κανένα προβλημα:)
 
Κανένα προβλημα...Με 2 σκάφες ντολμαδάκια καθάρισες!!
Τη καθάρισα ρε;;;
Εσύ πας με δόλιο τρόπο,να μου καθαρίσεις την κλιματαριά με τόσα ντολμαδάκια που θες..... .very funny. .yel. .yel. .very funny.
Και υπόψιν. ..Όχι γιαλαντζί έτσι. ..να βάλεις μέσα και λίγο κύμα πρόβειο. ...yel.
 
Καλησπέρα! Μια από τα ίδια!Γίνεται της μουρλής στη δουλεια. Τι covid κρίση και παπαριες? Από τον περασμενο Ιούνιο και μέχρι τον περασμένο μήνα 45% πανω η παραγωγη. Ήρθαν και τρία κρούσματα σήμερα που έστειλαν για καραντίνα άλλους 2 και βλέπω να στήνω ένα ραντζο και να κοιμάμαι στη φάμπρικα. Αν μένουν μαζί και τα cougarακια βεβαια που έχω δεν έχω κανένα προβλημα:)
Κατάλαβα... Περαστικά!!Όχι δεν έχω τέτοια προβλήματα,το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχει πέσει ξεβρακωμα από την ζέστη και με αυτά που βλέπω παθαίνω προσωρινή αχρωματοψία και μπερδεύω τα καλώδια.big smile.
 
Κατάλαβα... Περαστικά!!Όχι δεν έχω τέτοια προβλήματα,το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχει πέσει ξεβρακωμα από την ζέστη και με αυτά που βλέπω παθαίνω προσωρινή αχρωματοψία και μπερδεύω τα καλώδια.big smile.
Σκέτος θάνατος είναι κάποιες Alex , θέλουν προσοχή .
 
Κατάλαβα... Περαστικά!!Όχι δεν έχω τέτοια προβλήματα,το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχει πέσει ξεβρακωμα από την ζέστη και με αυτά που βλέπω παθαίνω προσωρινή αχρωματοψία και μπερδεύω τα καλώδια.big smile.
imagehandler_215.jpg
Για να βοηθήσω. ...Το μαγιό είναι κόκκινο. ...Τώρα εσύ τράβα οποίο καλώδιο κρέμεται. ..Το ίδιο αποτέλεσμα έχει. ....yel.
 
Κατάλαβα... Περαστικά!!Όχι δεν έχω τέτοια προβλήματα,το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχει πέσει ξεβρακωμα από την ζέστη και με αυτά που βλέπω παθαίνω προσωρινή αχρωματοψία και μπερδεύω τα καλώδια.big smile.
Ρε φιλε καθομαι και σκεφτομαι......οτι οταν πιασουνε τα 40αρια....τι θα φορεσουνε ή μαλλον τι θα βγαλουνε αλλο
 
Ρε φιλε καθομαι και σκεφτομαι......οτι οταν πιασουνε τα 40αρια....τι θα φορεσουνε ή μαλλον τι θα βγαλουνε αλλο
Κοίτα...Το φετινό καλοκαίρι θα είναι το πιο δύσκολο πιστευω.Εχει πέσει λειψυδρία λόγο κοβιτ και έχουν σφίξει τα γάλατα.Η μάσκα είναι η χαρά της λυκοφαγωμενης γκόμενας.Οποτε η απάντηση είναι μόνο μάσκα θα φοράνε και από κάτω παπούτσια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top