Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλημέρα και καλή εβδομάδα. Τελευταία εβδομάδα πριν την ολοκλήρωση των μαθημάτων για το εξωτερικό και ανάπαυλα λόγω γιορτών για την Ελλάδα... 4 και σήμερα για να ηρεμήσουμε και μόνιμα στη φύση να εξορμήσουμε...
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Έλα μωρέ, πως κάνεις έτσι, λίγο απ' τη μύτη θα τον πάρεις.very funny.
Καλησπέρα! Αν παραπονιέται και ο Κωστής τι να πω και εγω? Σήμερα κάναμε το όγδοο μοριακό τεστ στην δουλειά από τον Νοέμβριο έως τωρα. Μας έχουν οργώσει τα ρουθούνια και ένα θετικό δεν έχει βγει ρε γαμωτο! Το πρωί σημειωτόν στον δρομο λόγω πυκνής ομιχλης! Από το χωριό ως την Αρτάκη πολύ περιορισμένη ορατοτητα.
 
Καλησπέρα σε όλους..
Ασε τον καφέ ρε Χρήστο κ σβουριξε από κάτω λίγα πεταχταρια, ασφαλισε τα κ αστα να ψαρευουν......
Πιάσε δουλειααα σου λεωωωω......
Δυστυχώς δεν είναι το σπίτι μου Τάσο, μένω 6-7 χλμ μακριά.Με το ψαρέμα δεν έχω ασχοληθεί παρά μόνο δει έτσι λίγο.Θα ήθελα όμως τους μήνες που δεν έχει κυνήγι να 《παίζω》.
 
Δυστυχώς δεν είναι το σπίτι μου Τάσο, μένω 6-7 χλμ μακριά.Με το ψαρέμα δεν έχω ασχοληθεί παρά μόνο δει έτσι λίγο.Θα ήθελα όμως τους μήνες που δεν έχει κυνήγι να 《παίζω》.
Εεεε πρεπει κάτι να βρεις να παιζεις όσο είναι κλειστό το κυνήγι.. .yel.
Δεν είσαι κ μακρια απο την θαλασσα...
Και αν δεν έχεις άλλο χόμπι, είναι καλό να ασχοληθείς, περνεις ενα οικονομικό εξοπλισμο και......
.fishing.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top