Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νομιζω Ηλια,εχει παραταση για ολο το 2021.Μεχρι και την ημερομηνια που εχει ληξει η αδεια σου.
Πχ εμενα,εληξε 20-8-2020 (ισα ισα δηλαδη να μην κανω εναρξη .yel. ).Αρα μου δινουν παραταση μεχρι και τις 20-8-2021.Νομιζω ετσι λεει το ΦΕΚ.Θα το κοιταξω παλι και θα επανελθω.
Έτσι ακριβώς, σωστά τα λες !!!
https://dasarxeio.com/2020/04/08/78431/

Καλησπέρα σε όλους !!
 
Νομιζω Ηλια,εχει παραταση για ολο το 2021.Μεχρι και την ημερομηνια που εχει ληξει η αδεια σου.
Πχ εμενα,εληξε 20-8-2020 (ισα ισα δηλαδη να μην κανω εναρξη .yel. ).Αρα μου δινουν παραταση μεχρι και τις 20-8-2021.Νομιζω ετσι λεει το ΦΕΚ.Θα το κοιταξω παλι και θα επανελθω.
Στην αστυνομια μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια τετοια εντολη....εμενα ληγει 22/2/21
 
Στην αστυνομια μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια τετοια εντολη....εμενα ληγει 22/2/21
Μάλλον έχεις δίκιο. Το ΦΕΚ έλεγε για τις άδειες που έληγαν μέχρι 31/12/2020. !!!
Οπότε όσες έληξαν μετά από την 1/1/2021 δεν καλύπτονται από αυτή την παράταση ... :oops:
Αλλά πιστεύω ότι θα δώσουν κι άλλη παράταση, μόλις το πάρουν χαμπάρι ...
 
Καλησπέρα σε ολους! Έφυγε χθες από την ζωή ένας πραγματικός μαχητής του ελεύθερου παραδοσιακού κυνηγίου ο Γιώργος Τσαγκανελιας! Παθιασμένος με όλα σχεδόν τα κυνήγια, ιδρυτής του ΚΕΚ και εκδότης των Κυν. Ειδήσεων! Είχα την τύχη να τον γνωρίσω εκεί στο ημιυπόγειο της Δάφνης και με είχε εντυπωσιάσει η αγάπη και το πάθος του για το κυνήγι αλλά και ο ενωτικός λόγος του! Μακάρι να βρεθεί κάποιος ανταξιος του να βοηθήσει το κυνήγι αυτές τις δύσκολες εποχές! Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκέπασε!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top