Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέραααα....
Απόψε ο Χατζηνικολαου εχει τον Hard το σκληρο πα__ρι !
Εγω φυσικα δεν υπαρχει περίπτωση να τον δω ,γιατι ειναι κρίμα η τηλεόραση.
Σας το λεω να λάβετε τα μετρα σας , μήπως σε κανα ζαπινγκ ξαφνιαστείτε και έχετε επεισόδια
Σιγά μην του κάνουμε την τιμη. Πλέον φτύσιμο ακόμη και στην tv. Πως ελεγε ο Αλέξης? Go back madame Merkel. Εγώ λέω go fuck yourself Hardy boy.
 
Καλησπέρα και καλό μήνα ....
Να δείτε ότι τέλος του μήνα θα μας ζητήσουν και συγγνώμη. ..
Ωωω ρε φιλε! Το βλέπω τωρα σαν οραμα. Βγαίνει ο κοντοστουπης ο σεριφης και λεει: Σήμερα τελειώνει και η κυνηγετική περίοδος. Να ζητήσω συγνώμη απο τους φίλους κυνηγούς αλλά ότι έγινε έγινε για το καλό τους. Μπορούν να μείνουν ήσυχοι. Τον Αύγουστο τους υπόσχομαι πως θα επιβάλλω ακόμη μια προσωρινή απαγόρευση μέχρι τον Φλεβάρη του 2022.
 
Ωωω ρε φιλε! Το βλέπω τωρα σαν οραμα. Βγαίνει ο κοντοστουπης ο σεριφης και λεει: Σήμερα τελειώνει και η κυνηγετική περίοδος. Να ζητήσω συγνώμη απο τους φίλους κυνηγούς αλλά ότι έγινε έγινε για το καλό τους. Μπορούν να μείνουν ήσυχοι. Τον Αύγουστο τους υπόσχομαι πως θα επιβάλλω ακόμη μια προσωρινή απαγόρευση μέχρι τον Φλεβάρη του 2022.
Εγώ βλέπω αρχές Μάρτη να έχει βγει η νέα Ρυθμιστική για την επόμενη περίοδο. .....

Έτσι κι αλλιώς δεν θα ισχύει.
 
Εγώ ρέ παιδιά κάθισα και τον είδα, ξαφνικά αντιλαμβάνομαι οτι όλες οί απορίες μου είχαν λυθεί. Αυτός ο άνθρωπος είχε διαλευκάνει μονό μίας απορίες μηνών καί τό αποκορύφωμα όλων είναι όταν αυτός ο ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΔΟΣ άνδρας αναφέρθηκε στις 8 ημέρες που μάς άφησε να κυνηγήσουμε. Νιώθω ενα ζεστό δάκρυ να κυλάει με αίσθημα αγάπης για αυτόν τον τεράστιο άνθρωπο και παραλληλα οργή για εμένα τόν κουτό άνθρωπο αφενός που αμφισβήτησα τα αισθήματα του για όλους εμάς καί αφετέρου που έκανα το λάθος νά παω 7 μέρες από τις 8 για κυνήγι και μέ αυτή την πραξει μου συνέβαλα στο προβλημα της κινητικότητας στην Πανδημία. Διορισμενε θυμήσου αυτό,θα μας βρείς μπροστά σου μπορεί και από πισω σου, παντός σε όλη σου την ζωή κάπου θα μας συναντάς.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top