Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερίζω την παρέα.
Σηκωθηκα στις 6 και πήγα για τρέξιμο στο βουνό. Θερμοκρασια μηδέν βαθμοί και περίμενα κι εγω να ξημερώσει να δω μακρυά τι χιόνι εριξε . Παπάρια ! Ασπρη μερα δεν εχει που να χτυπιόμαστε απο κατω .
Η Πάρνηθα εχει μέχρι τα μισά ,όταν για σήμερα ελεγε καποιος μετεωρολόγος και περιφερόμενος βουλευτής ,οτι το χιόνι μπορει να φτάσει στα 250μ ,δηλαδή μεχρι το Ολυμπιακό στάδιο.
Τωρα θα μου πείτε ,βουλευτης και περιφερόμενος και συ τον πίστεψες ; Οχι απλά περίμενα τη διάψευση . .yel.
 
Καλημερίζω την παρέα.
Σηκωθηκα στις 6 και πήγα για τρέξιμο στο βουνό. Θερμοκρασια μηδέν βαθμοί και περίμενα κι εγω να ξημερώσει να δω μακρυά τι χιόνι εριξε . Παπάρια ! Ασπρη μερα δεν εχει που να χτυπιόμαστε απο κατω .
Η Πάρνηθα εχει μέχρι τα μισά ,όταν για σήμερα ελεγε καποιος μετεωρολόγος και περιφερόμενος βουλευτής ,οτι το χιόνι μπορει να φτάσει στα 250μ ,δηλαδή μεχρι το Ολυμπιακό στάδιο.
Τωρα θα μου πείτε ,βουλευτης και περιφερόμενος και συ τον πίστεψες ; Οχι απλά περίμενα τη διάψευση . .yel.
Στα 100 μέτρα είχε πει αυτός Δημήτρη! Άσε ο καιρος τους έστειλε στον κουβά. Όταν έβρεχε δεν είχε θερμοκρασίες για χιόνι και όταν ήρθαν οι θερμοκρασίες έφυγε η βροχη. Άντε τώρα να δούμε άμα μας τιμήσει καμία νιφαδα αύριο. Το μεγαλύτερο κακό είναι ότι αυτό που έκανε ηταν το τέλειο καιρικά για να κατεβάσει τσιχλοκοτσυφα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top