Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα από Δραπετσώνα. Βροχή και αέρας και εμείς να δουλεύουμε από το σπίτι.
Βασίλη καλημέρα. Πώς είσαι με την μέση; Εγώ από εχθές στραβωσα πάλι την τύχη μου!!!!! Να δω πόσο θα κρατήσει. Καλημέρα σε όλους μας
 
Βασίλη καλημέρα. Πώς είσαι με την μέση; Εγώ από εχθές στραβωσα πάλι την τύχη μου!!!!! Να δω πόσο θα κρατήσει. Καλημέρα σε όλους μας
Ασκησης μακενζη .και φυσιοθαραπιες μακρια απο φαρμακα δεν κανουν τιποτα
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Παρά πολύ νερό ασταμάτητα από νωρίς χθες την νύχτα. Από νεράκι δόξα το Θεό καλά πάμε.Οι μετεωρολογικοι σταθμοί Στενής και Σεττας έχουν ξεπεράσει κατά πολύ τα 2000 χιλιοστά ετήσιου υετου και έχουμε μέρες ακόμη!!!!
 
Βασίλη καλημέρα. Πώς είσαι με την μέση; Εγώ από εχθές στραβωσα πάλι την τύχη μου!!!!! Να δω πόσο θα κρατήσει. Καλημέρα σε όλους μας

Γεια σου Κώστα. Κάνω ενέσεις κάθε μέρα. Η μέση ποτέ δεν με ενόχλησε. Από την αρχή είχα θέμα με το ισχίο και τον αστράγαλο απλά ήταν αποτέλεσμα κήλης στη μέση. Θα δούμε τι θα γίνει όταν τελειώσω με τις ενέσεις. Για την ώρα είμαι μια χαρά και μόνο το πρωί που ξυπνάω έχω μια μικρή ενόχληση.
Ασκησης μακενζη .και φυσιοθαραπιες μακρια απο φαρμακα δεν κανουν τιποτα

Ηλία δίκιο έχεις απλά για να κάνω τις ασκήσεις πρέπει να γίνω καλά πρώτα αλλά αυτή την περίοδο είναι σε έξαρση οπότε υπομονή. Τα φάρμακα εμένα με πιάνουν πάντως. Ίσως επειδή στη ζωή μου δεν έπαιρνα φάρμακα εύκολα.
Τριψιμο με βοτκα απο χερι αγριογατας θελει αλλα που μυαλο...
Οπως παει ερχεται αυτο το παιδι.
Δώσε μου χρόνο και θα μάθω ρε φίλε. :cool:
 
Γεια σου Κώστα. Κάνω ενέσεις κάθε μέρα. Η μέση ποτέ δεν με ενόχλησε. Από την αρχή είχα θέμα με το ισχίο και τον αστράγαλο απλά ήταν αποτέλεσμα κήλης στη μέση. Θα δούμε τι θα γίνει όταν τελειώσω με τις ενέσεις. Για την ώρα είμαι μια χαρά και μόνο το πρωί που ξυπνάω έχω μια μικρή ενόχληση.


Ηλία δίκιο έχεις απλά για να κάνω τις ασκήσεις πρέπει να γίνω καλά πρώτα αλλά αυτή την περίοδο είναι σε έξαρση οπότε υπομονή. Τα φάρμακα εμένα με πιάνουν πάντως. Ίσως επειδή στη ζωή μου δεν έπαιρνα φάρμακα εύκολα.

Δώσε μου χρόνο και θα μάθω ρε φίλε. :cool:
Βασιλη η κηλη δεν γιατρευεται με τα φαρμακα μονο ο πονος για να δεις αποτελεσματα πρεπει να πας σε φυσικοθαραπευτη ας εχει και πονο...εγω ετσι την καλμαρησα με ενοχλη σπανια τωρα
 
Βασιλη η κηλη δεν γιατρευεται με τα φαρμακα μονο ο πονος για να δεις αποτελεσματα πρεπει να πας σε φυσικοθαραπευτη ας εχει και πονο...εγω ετσι την καλμαρησα με ενοχλη σπανια τωρα
Ολα ειναι σχετικά και ανάλογα του προβλήματος
Συμφωνώ με τον Δημήτρη. Το είπε και ο Αϊνστάιν άλλωστε. :D
Για 3 μήνες πονούσα, έκανα φυσικοθεραπείες και δεν ειδα καμία αλλαγή αλλά εκεί ίσως να έφταιγε και ο φυσικοθεραπευτής.
Οπότε το έπιασα από την αρχή με ορθοπεδικό και μέχρι στιγμής είμαι καλά. Πέρα από λίγη ενόχληση το πρωί που ξυπνάω. Ίδωμεν!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top