Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν αφήνει το καρτέρι στο καραουλι με τίποτα
Μην ανοίξει το κυνήγι και το πιάσει άλλος αμαρτία είναι
Ποιο κυνήγι και ποιο καραούλι..‼️⁉️
Αυτός μόλις λήξη η καραντίνα
θα πάει για ψάρεμα :eek:
 
Στεναχωριέμαι για όλα αυτά που γίνονται για εμένα χωρίς εμένα ..Σε λίγα χρόνια θα έχουν γεμίσει όλα τα βουνά με ανεμογεννήτριες ..και με ότι άλλο θες και μπορεί να σου περάσει από το νου... Λυπάμαι πραγματικά για την απαξίωση που μας έχουν δεν μας υπολογίζουν καθόλου.... τουλάχιστον αυτό δείχνει μέχρι σήμερα Σε όλα τα προβλήματα υπάρχει και λύση με πολλούς τρόπους .. Εάν θέλουμε να κυνηγάμε εμείς και τα παιδιά μας έτσι όπως μάθαμε από τον παππού μας και τον πατέρα μας πρέπει να είμαστε ενωμένοι για έναν και μοναδικό σκοπό ....
 
Τώρα να κάνω και μια εξομολόγηση, το Νότη τον καταλαβαίνω.
Μια φορά με συνέλαβε ο πατέρας μου με 2γρ sipe και μου τις έβρεξε, διότι θα έκανα λέει το δικαννο ακόντιο και κάτι άλλα περίεργα για γαρύφαλλα, ανάμικτα με ευχέλαια
 
Τώρα να κάνω και μια εξομολόγηση, το Νότη τον καταλαβαίνω.
Μια φορά με συνέλαβε ο πατέρας μου με 2γρ sipe και μου τις έβρεξε, διότι θα έκανα λέει το δικαννο ακόντιο και κάτι άλλα περίεργα για γαρύφαλλα, ανάμικτα με ευχέλαια
Παρε μπενελα 3,5αρα να μην καταλαβαίνει ουτε στο 3 στην σιπε
 
Τώρα να κάνω και μια εξομολόγηση, το Νότη τον καταλαβαίνω.
Μια φορά με συνέλαβε ο πατέρας μου με 2γρ sipe και μου τις έβρεξε, διότι θα έκανα λέει το δικαννο ακόντιο και κάτι άλλα περίεργα για γαρύφαλλα, ανάμικτα με ευχέλαια
Ψιλικατζης είσαι Βill...FB_IMG_1606772154007.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top