Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Υπάρχει ανακοίνωση της ΚΣΕ η οποία απαντά σε δηλώσεις του κ.Πέτσα, λέγοντας ότι στέλνοντας SMS, για αθλητική δραστηριότητα, είμαστε καλυμένοι για κυνήγι, εντός του νομού μας.
Ναι αλλά με δική μας ευθύνη.
 
Υπάρχει ανακοίνωση της ΚΣΕ η οποία απαντά σε δηλώσεις του κ.Πέτσα, λέγοντας ότι στέλνοντας SMS, για αθλητική δραστηριότητα, είμαστε καλυμένοι για κυνήγι, εντός του νομού μας.
Φίλε η αστυνομία μόλις μου το απέκλεισε εδώ στην χιο λέγοντας μου ότι δεν έχει καμία ενημέρωση ότι το κυνήγι υπάγεται στην κατηγορία 6 και ότι θα μου επιβληθεί πρόστιμο σε τυχόν έλεγχο
 
Ρε δεν ντρεπομαστε να παρακαλαμε .Φαντασου να μην πληρωναμε κιολαs. Eπρεπε να φυγουν απο τιs συνομιλιεs με σκληρη ανακοινωση .
Απο εκει και περα στο μελλον αν ξαναπατησει κυβερνητικου ποδαρι σε ομοσπονδιεs ,συλλογουs , συγκεντρωσειs κλπ δεν θα εχουμε πια τιμη και σαν κυνηγοι αλλα και σαν ανθρωποι .
 
Καλησπέρα παίδες,οσο καλή μπορεί να είναι....
Χρήστο η πορφυρα δουλεύει όλο τον χρόνο στις τσιπούρες?
Και ο κάβουρας επίσης!!! αλλά η πορφύρα τον Νοέμβρη είναι κορυφή!!! αλλά ούτε το παράκτιο ψάρεμα επιτρέπουν...
και επίσης βλέπω πολλούς που χαίρονται με την καραντίνα, έχουν μάλλιστα βοηθήσει σε όλους τους τρόπους υπερμετάδοσης φωνάζοντας : πάρτε μέτρα, πάρτε μέτρα (ποια μέτρα την καραντίνα) φαίνεται πως υπήρχαν πολλοί τελικά που προσδοκούν οφέλη από την καραντίνα! περισσότεροι από αυτούς που βλάπτονται... και το πέτυχαν!
 
Last edited:
Υπάρχει ανακοίνωση της ΚΣΕ η οποία απαντά σε δηλώσεις του κ.Πέτσα, λέγοντας ότι στέλνοντας SMS, για αθλητική δραστηριότητα, είμαστε καλυμένοι για κυνήγι, εντός του νομού μας.
Μακάρι Τάσο, αλλά εγώ άλλα άκουσα από τον Χαρδαλιά πριν λίγο! κυνήγι και ψάρεμα όχι είπε...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top